Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meséljeteket légyszi milyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meséljeteket légyszi milyenek ezek a lábfétises srácok?

Figyelt kérdés
Esélyes, hogy egy ilyen fiúba botlottam bele. Mondta, hogy csokolgatná a lábam meg ilyenek. Undi ez a dolog vagy mit kell rola tudnom, mielőtt belemegyek?
2017. jún. 23. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Érleld a lábad előtte, hogy jó büdös legyen hetekig, mert erre buknak ezek a srácok, minél büdösebb a láb annál jobb nekik, attól lesz orgazmusuk.
2017. jún. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Nesze neked,cipőmanias nem lesz jó?
2017. jún. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
Kinyalja a lábujjaid közül a cicakakát!
2017. jún. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Fúj, irjatok már normálisan. Eszek.
2017. jún. 23. 16:40
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem még most szakítsd meg vele a kapcsolatot mielőtt rámászik a lábadra azt úgy tossza meg, mint egy kutya az utcán :(
2017. jún. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Füstölt sprotni+gumi csizma a nyerő.

30/f

2017. jún. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Hogy végre egy normális kommentet is olvashasson a kedves kérdező: a lábfétises pasi CSAK a SZEXIS lábakért van oda. Mint pl. ezek: [link]

[link]

[link]

Gondolom neked sem véletlenül mondta ezeket a bókokat, mivel a nyitott cipődben látta milyen izgatóak a lábaid. De nem feltétlenül kell lábfétisre gondolni az ő esetében sem. A szexis lábak minden férfi számára vonzóak, én is csókolgatnám pl. a fenti nők lábait.

2017. jún. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Hát talán én is lábfétises vagyok, bér nekem nem a lábfej ami bejön, hanem a láb úgy összességében. A lány arca és alkata után a lába a harmadik amit megnézek. Szeretem nagyon, a vékony, hosszú fiatalos lábakat, a viszeres lábaktól meg indorodok.
2017. jún. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%

#9

Nekem egyik sem jön be úgy igazán. Nem rossz, de nem is ez tetszik.

Miről kellene mesélni? Nem egy külön állatfaj vagyunk. Szeretjük a szexi lábakat és szexuálisan felizgat minket.

Kérdésed alapján kb 15 lehetsz.

2017. jún. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%

Nekem két lábfetisiszta barátom is volt.

Az egyiküknek elég erős volt a fétise, vele nem is volt olyan együttlétünk, amikor nem ez volt a középpontban, ugyanis a lábam csókolgatása nélkül nehezen tudott csak izgalomba jönni és elélvezni is. Volt, hogy aktus közben is képeket nézegetett a telefonján a lábamról, ami számomra elég kiábrándító volt. Szerette csókolgatni, nyalogatni, masszírozni, csikizni (durván is) a lábam.

Sokszor kérte, hogy fotózzam le a lábfejem és küldjem el neki a képet. Őt csak a tökéletesen tiszta és ápolt láb izgatta, ezért kínosan ügyelnem kellett rá, hogy mindig tiszta legyen, ami egy idő után nagyon terhes volt. Pl. nem engedte, hogy strandon mezítláb mászkáljak, és amikor együtt voltunk, naponta 2-3-szor mostam a lábam, mert azt se szerette, ha a saját nyála megszárad rajta.

Illetve még ami nagyon nem tetszett nekem, hogy nyáron állandóan nézegette a lányok lábfejét, néha titokban fotókat is készített, és mindig megjegyezte, ha szépet látott.


A másik srácnak nem volt ilyen durva a fétise, amikor ő csókolgatta a lábam, az sokszor izgató érzés volt és jólesett. Vele kapcsolatban csak az volt zavaró, hogy úgy gondolta, az ápoltsághoz hozzátartozik az is, ha mindig, télen-nyáron szünet nélkül ki van festve a lábkörmöm, illetve csak pár szín tetszett neki, és ha nem azokat használtam, megsértődött... Nagyon szerette a lábékszereket, és el is várta, hogy hordjam őket. Korábban is hordtam néha, de neki az volt a vágya, hogy 3-4 lábujjgyűrűt és legalább két bokaláncot hordjak egyszerre. Néha felvettem a kedvéért, de nem volt kényelmes és túlzásnak éreztem.


Szóval összességében nekem nem túl jó tapasztalataim vannak, de ez persze semmit nem jelent. A mostani párom is csókolgatja meg masszírozza néha a lábamat, de minden túlzás nélkül, és abszolút nem ez van a középpontban.

Ha undorodsz tőle, ne menj bele, de ha alapvetően nem erőlteti rád, és nem arról van szó, hogy mint egy bábun, ki akarja élni rajtad a fétisét, hanem inkább úgy van vele, hogy téged akar ilyen módon is kényeztetni, akkor szerintem nincs gond ezzel. :)


25N

2017. jún. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!