Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Középsulis csajszi vagyok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középsulis csajszi vagyok! Szeretem a tanárbácsikám aki 28 éves! :S ő is kedvel mit tegye? Idén végzek amúgy :D szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 18:22
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Köszike aranyos vagy!:d
2010. máj. 19. 19:17
 12/25 anonim ***** válasza:

Mint mondtam nagy égés volt, órákon mindig szemeztünk, vagyis én azt hittem, de nagyon mellénéztem a dolgot, mert eléggé meglepődött, és nagyon udvariasan, de határozottan közölte, h sajnálja, nagyon aranyos csaj vagyok, de van barátnője...

Ekkora égést, azt hittem, h sosem heverem ki:)

Egyébként iwiwen ismerősöm, egy szó nélkül visszajelölt pár éve, de nem beszélünk, én pedig nem kérdeztem rá, h emlékszik-e:))

Gyönyörű kisfia van, nekem is, kb egyidősek :))))

2010. máj. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
neki nincs barátnője:$ezt biztosan tudom :$nem tudom mit csináljak ..olyan kétségbeejtő:$
2010. máj. 19. 19:25
 14/25 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéldd meg vele és majd éretségi után térj vissza erre a témára
2010. máj. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Egyik bnőm azt javasolta irjak neki sms-t mert akkor nem kell égnem ha elutasít:sde azt olyan gáznak gondolom bár nem tudom:$
2010. máj. 19. 20:05
 16/25 anonim válasza:

szerintem is irj neki smst. de ne egybol a lenyegre terj hanem minden nap kerdezd meg h h van meg ijenek..

komunikaljatok sulin kivul is :).

2010. máj. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
köszi remélem összejön bár...nagyon szeretném:D;)
2010. máj. 21. 16:35
 18/25 anonim ***** válasza:
Szia! Voltam ugyanebben a cipőben, és én volt hogy sms-t írtam rá, és nem volt égés. Igazat adok az előttem szólónak, kérdezd meg hogy hogy van, próbálj vele beszélgetni, mosolyogj rá, bármi..És természetesen tanulj az óráira, az plusz pont:P Sok sikert, és majd írd meg h alakult!!
2010. máj. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
És ti összejöttetek vagy lett valami?:$majd megírom szia:)
2010. máj. 21. 16:50
 20/25 anonim válasza:
szerintem az sms is ugyanolyan ciki.kepzeld el hogy erzed magad majd utana az orajan:):P
2010. máj. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!