Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ido utan mertetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ido utan mertetek a parotok elott pukizni es nagy wcre menni?

Figyelt kérdés
2 het mulva megyek a baratommal nyaralni 1 hetre, 8 honaposak leszunk. Meg sosem kellett akkor elmennem a mosdoba hosszabb idore amikor vele voltam, eloszor olyan kinos lenne. Nalatok az elso ilyen hogy tortent?
2017. jún. 29. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

Senki előtt nem szartam, szarok és fogok szarni. (Kivéve véntrottyként, de azt nem szándékozom megérni) Ilyesmit még házasságban sem értem, miért csinálnak egyesek. Fing meg hát... ha van akkor van, szerintem addig semmi gond nincs vele amíg át nem megy valaki Terrence és Philip-be és "viccből" csinálja.


Hugyozás más kérdés, abban van valami izgalmas, ha figyelne közben, de a szar az szar.

2017. jún. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Ha pukizni kell bemegyek a wcbe előtte semmiképp se. Na a nagy wc-zés már más tészta. Én már több mint egy éve lakok együtt a barátommal, de még most is próbálom akkorra időzíteni mikor csinál valamit és nem egy hang nélkül olvas (hiába tudom, hogy nem azt hallgatja ahogy wczek).

Nem szabad tartogatni vagy rágörcsölni, mert az elronthatja az egész nyaralást! Kérd meg hogy vigye ki a szemetet vagy ilyesmik és addig menj el!

2017. jún. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként azt még hozzátenném, hogy emberek vagyunk és nem fog belőled csak azért kiábrándulni, mert emésztesz.. Szép is lenne. :D
2017. jún. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem semmiképp ne kulázz előtte. Mindenképp menj ki wc-re.
2017. jún. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nála aludtam, kb 2 hónap után, csilisbab volt a kaja. Próbáltam visszatartani, de erősen megölelt és pukiztam ő meg megszakadt a röhögéstől és összevissza csókolgatott. Az egyik kedvenc sztroija a kapcsolatunkból.


A wczés rosszabb volt. Moziban romlott kaját kaptunk és felváltva fostunk és hánytunk 2 napig. Ez úgy 10 hónap körül volt.

2017. jún. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!