Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak az az egy kell ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az az egy kell ami azért sem lehet az enyém! Igaza van barátnőmnek megsértették a"kicsi hercegnős" önérzetem?

Figyelt kérdés
Van egy 191 centi magas modell hapsi,aki most költözik fel pestre.Randizgatok vele,nagyon jó pasi.Van egy másik pasi a múltbóm 165 centi magas,kevésbé sármos mégis nagyon beleszerettem.Folyton játszadozik velem.Egyszer akarna,aztán eldob megaláz.Persze minden oka megvan rá,mert régen a testvérével álltam kapcsolatban,azóta pedig több haverjával is összehozott a sors.Barátnőm szerint valójában az zavar hogy ez a trófea nem lett az enyém,nekem egy olyan csajnak akit sokan akarnak,és bárkit megkap amikor csak akar.Pl,bátyám kint él külföldön és a kinti barátja engem akar kivinni magához augusztusban.
2017. júl. 1. 17:06
 1/8 A kérdező kommentje:
előző kérdésemben részletesen: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita.. leirtam mi volt a múltban
2017. júl. 1. 17:07
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Kél magadról?
2017. júl. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó ócska ki k....a. Remélem mindenki jól szétb... aki csak teheti. Nem sül le a pofádról a bőr?
2017. júl. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy csak szimplán bejön az áldozat szerep.

30/f

2017. júl. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kép magadról?
2017. júl. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez egy kitalált sztori, te pedig valójában a 165 cm mély tarisznyarák vagy.
2017. júl. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Én a kérdést sem értem. Mi a phaszt akarsz???
2017. júl. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Helyedben fognám magam, kimennék külföldre. Nem szaladnék én senki után.

24/l

2017. júl. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!