Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak mit várnak, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mit várnak, mikor az utcán odaszólogatnak a nőknek?

Figyelt kérdés
Akár szépen ("de szép vagy"), akár csúnyán. Mit várnak ettől? Pláne, hogy nem csak a kisebbségre vagy a munkásokra jellemző, hanem elsőre értelmesnek tűnő, jól öltözött férfiakra is.
2017. júl. 2. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Ez ugyanolyan rejtély, mint az, hogy az Instán meg FB-on pózolgató modell-lányok fotói alá benyögött bókjaiktól mit várnak. Nem tudni, viszont egy dologban erősen közrejátszanak: hogy a normális, szívből jövő bókok értékét a béka shegge alá tornásszák.
2017. júl. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a kincskeresők törzsének szokása :)

2017. júl. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Melyik férfiak?

Én életem eddigi részében egy szót nem szóltam egy nőnek sem ilyen téren. Megnézni megnéztem a szép nőket. Remélem az nem baj.

Persze vannak olyan nők, akiknek mindentől felmegy az agyvizük, leginkább a férfiaktól. Ezek vagy leszbikusok, apjuk verte/erőszakolta, túl sok tesztoszteront kaptak pólyás koruk előtt, vagy olyan kapcsolatban élnek, ahol napi 5 cuminál lejjebb nem adja a férjura. :D

2017. júl. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utcán odaszólogatni és így "ismerkedni" kimondottan pronyó szokás. A legjava nem is a nőknek szól szerintem, hanem a környező cimboráknak, hogy megmutassa, ő mennyire tökeerős kemény legény...
2017. júl. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Semmit, azért csinálják, hogy erőt fitogtassanak, és megmutassák, hogy szerintük ők többet érnek a nőknél. Agresszió van mögötte, nem szexualitás.
2017. júl. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sem tudom. Talán fitogtatják az erejüket, vagy figyelemhiányosak vagy azt gondolják, hátha bejön 100ból 1x.


Múlt héten volt egy ilyen alkalom, hogy vmi kisebbségi kocsiból elkezdett nekem cuppogni meg dumálni, és amikor nem voltam hajlandó ráfigyelni, nekemdobott a kocsiból egy félig teli aludobozos piát... a beszólásokat, füttyögéseket megszoktam, de ez új szint volt a béka segge alatt.

2017. júl. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!