Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet így valaha barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így valaha barátnőm?

Figyelt kérdés

Nem vagyok beszédes, és nem nagyon járok társaságba. Viszont ha megismernék egy lányt akkor nagyon fogom szeretni az biztos. És ha ismerek valakit akkor már beszédesebb vagyok, csak az ismerkedés elején van gond. De ugye emiatt szerintem nagyon nehéz az ismerkedés nekem.

Van olyan akinek ilyen nehézségek mellett lett barátnője?


2017. júl. 3. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért úgy elég kicsi az esély ha nem is jársz el. Nem fog az öledbe hullani otthon.
2017. júl. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Internet? Munkahely?

Esetleg ezeken a helyeken próbálkozhatsz, de menj el többfelé. Sportolj(attól nekem nő az önbizalmam is),ott is találkozhatsz új emberekkel.

2017. júl. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, azt nem írtam. Még egyáltalán nem volt semmi lány az életemben.:(
2017. júl. 3. 19:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Valamilyen sportot javasolnék, olyat ahol vannak lányok is és bővülhet az ismeretségi köröd. Edzéseken agyon jó összetartó társaságok szoktak kialakulni. Jó hely lehet még egy tánctanfolyam pl salsa. Ha megtanulsz mondjuk haladó szintre egy tánc esten amiket ezek a sulik szoktak szervezni korlátlan lehetőségeid lehetnek. Én sem jártam sűrűn társaságba anno a bulizás ivászat nem tetszett. Viszont fontos ha sportot választasz, táncolt vagy akármi más akkor lesz értelme ha azért csinálod mert szereted ne a csajok miatt menj el mert az le fog ríni rólad és többet árt mint használ.
2017. júl. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!