Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak / fiúk! Ezt a mondatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak / fiúk! Ezt a mondatot ti mennyire tartjátok igaznak?

Figyelt kérdés

Olvastam pár hete valaki hozzászólását egy kérdéshez, már nem emlékszem mi volt, nem is az a lényeg. Megragadta a szemem egy mondat. Mégpedig:


Ha egy feleség / barátnő bele hallgatna csak 1 órát abba beszélgetésbe, amit a párja folytat a haverjaival, minden nő válni akarna.


Gondolom a nőkkel kapcsolatos témákra gondolt ezzel az illető.


Ti mit gondoltok erről? Igaz? A ti szemszögetekből nézve vajon a párotok mit reagálna ha belecsípne egy ilyen beszélgetésbe?



2017. júl. 7. 16:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

hát bizonyos körökben ez igaz ahol suttyó alpári módon beszélnek, vagy épp csorgatják a nyálukat fűre-fára...


nekem szerencsére normális a hangvitel amikor a csajokról beszélgetünk és nem r1bancként beszélünk a barátnőkről és nem így-úgy amúgy dugnánk mindent ami mozog


de persze ismerek olyat aki a barátnője előtt nyáladzik és becsmérli a barátnőjét másoknak

2017. júl. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Joban vagyok a parom haverjaval, volt mar, hogy hallottam oket telefonon is dumalni amig en elvileg "aludtam".. ket ertelmes felnott ferfirol van szo, es egyebkent amig a parom nem megcsalasi tippeket kerne tole, felolem aztan barmirol beszelgethetnek.
2017. júl. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Annyit mondok, hogy ez így nem igaz mindenkire. Biztos sok ilyen van, de nem mindenki ilyen.
2017. júl. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Férfi vagyok, és a mondat félig igaz.


Férfi haverok, kollégák, edzőtársak, etc 3 csoportba tartoznak

- asszonyhoz hűséges, rendesen beszél róla, belehallgatna sem lenne semmi

- asszonyt csalja orrba szájba, és ezt jellemzően férfi társaságban tudják is, egyértelmű lenne, hogy asszony válna, mellette van aki szidja is az asszonyt, de többségük nem beszél róla


Ez a két csoport ajtó ablak helyzet, legnépesebbnél viszont nem tudok dönteni (szerintem szánalmas, de van aki szerint az ugatós kuty nem harap)


- harmadik csoport csak pofázik. Állandóan. Kivel mit csinálna, kit húzna, modell alkatú csajt bottal sem piszkálná, mert mit'tom én kicsit nagy az orra (közben otthon egy tök átlagos feleség 2 gyerek utáni alkattal. Soha semmi tettlegesség, még egy csók vagy tapi sem, de folyton a "mekkora kan vagyok" duma, ami egyébként rém unalmas egy idő után.

Néha ők azok akik az asszonyt is szapulják, ott is főleg az derül ki, hogy ők mekkora hímek, asszonynak otthon hallgass a neve (tudom, hogy van ahol az asszony hordja a nadrágot, így ez csak ilyen egó tuning kifelé).


Ui: a társaság nagy része fehér galléros munkát végez, szóval nem az árok partján támasztjuk a lapátot, bár a 3. csoport ott is elférne stílusát tekintve.

2017. júl. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

4 es jól írta ugyanezt látom én is.

De! Vannak azért bőven normális férfiak akik nem így beszélnek, gondolkoznak.

2017. júl. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat!

Annak is, aki uzenetben irt, de kerem inkabb ide.


Eleg erdekesen hangzik,


Egyik jo ismerosom mondta, hogy az o haverjai csaj temaknal tipikus alpari modon beszelnek a nokrol, o csak azert szall be ebbe a jatekba, hogy ne nezzek ki, ne tunjon alszentnek. Evek ota van parja, sosem csalta meg, szereti nagyon, es allitasa szerint ezt, hogy miert jatsza o is ezt a jatekot, elmondta a parjanak is. Mellesleh joban vagyok a baratnojevel. Ez valoban lehet igy? Vagy csak elottem nem akarta az igazat mondani, nehogy tovabb adjam?

2017. júl. 7. 16:51
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#5: szerintem is sok a normális, én is az vagyok.



Egyébként az arányokon toprengek, mióta leírtam. Az fix, hogy a tényleg megcsalós csoport a legkisebb, max 5%.


Viszont lehet, hogy a harmadik mégsem olyan népes, csak azért tűnik annak, mert egyfolytában beszél.


A normális hűségesek jó része sosem beszél

2017. júl. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Egyik jo ismerosom mondta, hogy az o haverjai csaj temaknal tipikus alpari modon beszelnek a nokrol, o csak azert szall be ebbe a jatekba, hogy ne nezzek ki, ne tunjon alszentnek."


Még szerencse, hogy a haverjai nem kútba ugrálnak, mert akkor ő is beugrana, hogy ne tűnjön álszentnek.


Felnőtt férfi vagyok, nem tudom elkerülni az ilyen beszélgetést (pl céges ebédlő), de az már az én döntésem, hogy részt veszek e benne. Jelenleg még párom sincs, tehát olcsó népszerűség lenne beszállni a nők alpári minősítgetésébe, mégsem teszem (inkább gúnyolódni szoktam, rajtuk, ha nagyon túltolják, olyankor ha betalál visszavesznek).


Bocs de azért beszállni az alpári beszélgetésbe, hogy ne nézzék álszentnek, az majdnem annyira szánalmas, mint vinni az ilyen témát.

2017. júl. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

van benne valami. én nem szoktam elmondani semmit kb, mert tudom hogy a barátnőm nem akarná, hogy megtudjanak róla dolgokat. (kb semmit.)

viszont barátok volt már hogy elmeséltek olyat, hogy b*szta meg a barátnőjét és hasonlók...

2017. júl. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sokat kell még tanulj, barátom. ))
2017. júl. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!