Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy olyan mintha kölcsönösen tetszenék egy férfinak, de egyik napról a másikra levegőnek néz?

Figyelt kérdés

Semmi olyat nem tettem ami ez indokolná, gondolom. Nem tűnt el, hanem egyfolytában érezteti velem ezt a közömbösséget ami egyik napról a másikra alakult ki.

Mi ez a lesz@rom dolog?



2017. júl. 10. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt nőktől is sokszor lehetne kérdezni, de szerintem a válasz erre az, hogy lett egy jobb jelölt mint te. És azóta az élvez prioritást, a figyelmét őrá fordítja, te esetlegesen megmaradsz pótnak, ha nem jönne össze a dolog.
2017. júl. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ki kezdte a játszmát? Azért is kérdem, mert voltam hasonló helyzetben, ahol a kedves hölgy kezdte az egészet. Hogy ő azért lett akkor ilyen mert lett barátja, vagy azért mert pl. csak viselkedni nem tudott, azt nem értem azóta se; mindenesetre eléggé rosszul esett, hogy szó szerint levegőnek nézett. Társaságban is. Előtte tudtam néha beszélgetni vele, majd egyszercsak olyan közönnyel nézett rám, hogy valósággal "vadidegen"-ként éreztem magam vele szemben. Így nem léptem oda hozzá jó ideig, hiszen aki ezt csinálja, az vagy bizalmatlan velem szemben, vagy mégsem tetszek neki, vagy utál. Aztán később próbálkozott hirtelen nagyon barátságos lenni, de tudod ez a viselkedésmód egy cseppet sem őszinte, és nagyon utálom a sumák és nem egyenes dolgokat. Szóval tudod kivel szórakozzon!


Lehet, hogy elbeszéltem a kérdésed mellett, bár nem árt néha az embernek magába sem néznie. Abból a szemszögből megvizsgálni a kérdést, hogy "én mit tehettem, amitől olyan lett, amilyen."

2017. júl. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ő kezdte. Én vagyok a nő. Pár hete megy ez, és azóta is azon kattog az agyam, hogy mit csináltam rosszul, már már hibásnak érzem magam:(
2017. júl. 10. 09:55
 4/7 anonim ***** válasza:
...és ha esetleg óvatosan közelednél, esetleg utalással, célozgatással megpróbálnád tisztázni vele...
2017. júl. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát...most meg sem merek nyikkani.
2017. júl. 10. 10:13
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a "húzd meg - ereszd meg" nevű játékot játssza. Nyomult egy kicsit, ezzel elindított benned valamit, most viszont visszahőkölt, várva, hogy most te keresd a társaságát. A mai nők szeretnek vadászni, és teret kell nekik adni ehhez - ezzel a módszerrel a nők is átélhetik a hódítás élvezetét. Úgy gondolom, ez egy - egyébként általánosságban a nőknél jól működő - taktika a pasi részéről.
2017. júl. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok


Azért valami oka csak lehet. Netán szerelmes volt beléd, te pedig rá se hederítettél? Beszélgettetek, de sose kérdeztél tőle te, ergó nem voltál kíváncsi rá.

Vagy valaki más fiú miatt lett rád féltékeny, akivel esetleg jól elcseverésztél (bezzeg vele esetleg nem). Most hirtelen ennyi jutott eszembe, biztos nem volt ezek közül egyik se?

2017. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!