Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki érzett már hasonlót? Úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érzett már hasonlót? Úgy érezted hogy ő az igazi, vele akartad leélni az életedet! De ő olyan dolgot csinált ami véget vetett a kapcsolatotoknak! Hogy tudtad magadat túl tenni?

Figyelt kérdés
megbocsájtanád sokadjára is hogy nőkkel/pasikkal kezdett?Vagy ez már elvetett kocka?
2010. máj. 21. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Ilyenen mindenki túlesik, mikor elveszíti a szüzességet :)

Majd kihevered.

2010. máj. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ilyet még senki sem érzett rajtad kívül. Ez egy annyira egyedi eset, hogy mégcsak hasonlót se hallottam.
2010. máj. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

második válaszolo ez készxDDDDDDDDDDDDDDD

amugy kérdezöö: sztem biztos a legtöbb ember átélt ilyet és hát az idö begyogyitja a sebeket.. foglald le magad,legyél haverokkal,keress uj pasit (:

könnyü mondani:( mondjuk még nem éltem át ilyet én mert fiatal vagyok de mostani kapcsolatom nagyon jo és nem is tudom mit tennék ha elhagyna:(

15L

2010. máj. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kateamstrong ***** válasza:
10%

Szia!

Hát engem elhagyott az igazi, azért mert egyszerűen képtelen voltam a monogámiára...nem azt mondom, hogy agyba-főbe csaltam, mert csak egyetlen egyszer léptem félre, úgy igazán, de a flörtöket vagy egy pajkosabb beszélgetést az msnen nem tudtam megvetni ez zavart őt és elhagyott...tolerálnod kell azt, hogy nem minden ember képes a hűségre, mert tudnod kell azt, hogy nem minden ember olyan, hogy csak érzelmekkel tudjon szexelni, sok ember él a világon akiknek a szex csak testiség, vágy, kaland...talán a párod is ilyen!

2010. máj. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha zavar, hogy többször megcsalt, ne bánkódj utána, mert aki ilyen, az nem fog megváltozni, téged meg mindig zavarni fog
2010. máj. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!