Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a fogalomzavar?

Figyelt kérdés
Csak engem idegesít már-egyre jobban-hogy sokan így teszik fel a kérdést:hol találok párt magamnak?,miért nem találok párt?,neten érdemes párt keresni? Mi ez a "pár" szó????-vagy tényleg párt kerestek,nem társat?.....
2010. máj. 21. 14:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
"Pártnak nevezzük azt a társadalmi szervezet, amelyeket rendszerint egy alapító tag vagy egy alapító közösség hoz létre azzal a céllal, hogy az adott társadalomban a politikai hatalomból részesüljön többnyire választások révén." (Forrás: wiki)
2010. máj. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Engem például nem idegesít. Akkor eddig 1-1 az állás. :D
2010. máj. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Na,még egy fogalomzavaros...A párt-nak a tárgyesete pártot...szóval nem a pártokról van szó ember!
2010. máj. 21. 14:37
 4/25 anonim ***** válasza:
A 'pár' ebben a kontextusban számomra a 'társ' szinonimája. A párom az, aki kiegészít engem, teljessé teszi az életem.
2010. máj. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy fogalom szegény...
2010. máj. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Ez lassan már tényleg fáj!...A pár az,ha ketten vagytok,ő egymagában nem lehet pár!..Jézus...
2010. máj. 21. 14:40
 7/25 anonim ***** válasza:
72%
Kb. akkora fogalomzavar ez, mint amikor a menzán kiírják, hogy gránátos kocka, a tányérodba meg belezuhintanak egy adag krumplistésztát, te meg nézel, mint örömlány az üdülési csekkre.
2010. máj. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
De igen, valakinek a párja általában egy ember. Ha a fiókban találsz egy fél pár zoknit, arra is azt mondod, hogy nincs meg a párja, és nem azt, hogy a társa nincs meg...
2010. máj. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
73%
Jaj drága kérdező úgy tűnik amellett, hogy humorérzéked sincs, még magyarul sem tudsz rendesen! Ez egy kifejezés, ezt így használja a magyar nyelv, nincs ezzel semmi baj. A cipőnek is párja van, ha így jobban el tudod fogadni...
2010. máj. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Vagyunk így páran.
2010. máj. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!