Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ilyen nők is?

Figyelt kérdés

A kérdés arra irányul, hogy vannak olyan nők, akik egyébként vékonyabbak, vagy sportosabbak, esetleg sportolnak/edzenek is, de mégis kedvelik a másik nemből azokat, akik testesebbek, akiken úgymond lehet mit fogni, és keresnek ilyen embert kapcsolatra?


Nem akarom, hogy a válaszok arról szóljanak, hogy "ő is tesz magáért másnak is kell különben nem kap ilyen embert", és hogy "ha dagadt vagy fogyjál le", és ehhez hasonlókat kerüljük. Nem baj, ha ilyen véleményed van, de a veszekedést és személyeskedést kerüljük, ezek nélkül írj választ, mert én ezt csak egy elméleti kérdésnek szánom.


Mindkét jöhet a véleményekkel és tapasztalatokkal is.



2017. júl. 13. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vannak.
2017. júl. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vannak, mivel sokrétű az emberek ízlése, de szerintem valahogy mégsem lenne túl szerencsés dolog ebben reménykedni.
2017. júl. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha linkelsz pár képet, hogy milyen alkatra gondolsz, bizonyára elkerülhetőek a fogyjon le/én is teszek magamért kezdetű válaszok és átmegy a tetszik/nem tetszik irányba. Ez a van rajta mit fogni elég általános rajtam is van mit fogni (csont :D), de aki súlyosabb azon is van mit fogni.

30/f

2017. júl. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Pl. Vajna Timi ilyen.
2017. júl. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Nincsenek.


Anonim fórumokon, gyakorin is mindig panaszkodnak emberek, hogy a társuk megdagadt, mit tegyen , undorodik tőle.


Az, hogy az utcán meg közösségi helyeken ölelik egymást nem jelenti azt , hogy bolog vele, vagy kívánja.

2017. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy, hogy simán egy tagbaszakadt, nagydarab, mackós srácokról/férfiakról van-e szó, akik alkatilag olyanok, amilyenek, de nem egy zsírdisznó jut az embernek eszükbe róluk, vagy pedig konkrétan elhízott, rengő hájas emberekről.

Szép számmal vannak nők, akiknek az előbb említett férfiak jönnek be, és mondjuk az én vékony, szálkás barátomtól hányingert kapnak.

2017. júl. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha én meg leírnám, hogy kövér nő vagyok, de sportos pasit akarok, akkor jönne a szitokáradat :D
2017. júl. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vannak, de annyira különböző ilyen esetben a személyek életmódja, hogy az hosszabb távon kikezdheti a kapcsolatot.
2017. júl. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Oké, hogy picit jobban körülírjam, hátha érthetőbb lesz: olyan srácok, akiknek nem mindenhol van feleslege, hanem mondjuk lábon és karon kevesebb van, az alapvetően izmosabb, és a válla/háta is széles, és esetleg mellben, hasban van rajt felesleg.
2017. júl. 13. 15:30
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindig is a kövér pasikat szerettem. A macis fajtát pocakkal, erős karokkal, nagy mosollyal.

Amikor még sportoltam, vékony voltam,kockás hassal, akkor erre azt mondták, hülye vagyok, ferde ízléssel.

Most, több önbizalommal, simán be nerem váppalni, hogy a kövér pasikat szeretem. Viszont már én sem vagyok sovány, így japom a beszólásokat, "hogy persze, azért szereted a nagydarab férfiakat, mert neked is fogyni kell".

Tiszta tragikomédia. :D

2017. júl. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!