Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kerheti ezt?

Figyelt kérdés
1 eve beszelgetek egy ferfivel en tobbet szeretnek vele de valahogy o nem lep. Nem igazan szeretne velem talalkozni de mindennap ir. Tobbszor szoktam szorakozni menni neha teszek is fel rola kepet, van par fiu baratom igy ha veluk teszek fel kepet egybol feltekeny, szinte hisztizik. A kerdesem az lenne jogosan? Tobbszor leirtam hogy erzek iranta, tobbszor kertem talalkozzunk de valahogy nem veszi komolyan. En nem gorcsolok ezen de zavar. Ha nem kellek neki miert feltekeny?
2017. júl. 13. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Mert zavarja az egóját, hogy nem utána epekedsz, ennyi az egész. A féltékenység soha nem a szeretetről szól.

Én csak azt nem értem, hogy ilyen alakkal egyáltalán miért állsz szóba, ő nyilván nem fog akarni téged, ha eddig sem tette.. Teljesen feleslegesen reménykedsz, hogy ebből lehet több is sima egyoldalú egósimogatásnál.

2017. júl. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!