Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden rá emlékeztet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden rá emlékeztet?

Figyelt kérdés

3 hónapja szakítottunk a barátommal.

Nem bírom elfelejteni, sétálunk a belvárosban és minden utca minden sarka a közös emlékeket juttatja eszembe, a kedvenc romkocsmánkat, a nevstős éjszakákat ketten, kedvenc galériáinkat, kávezókat,mindent.

Nagyon sok helyre mentünk együtt, kb vele ismertem meg a fővárost,hozzá kötődik az egész. Hiányzik az illata,a nyugtató hangja, hogy mindig mellettem állt,mindenben aegített,soha nem nevetett ki,bármilyen hülyeséget is mondtam/csináltam. Mindig támogatott mindenben. Úgy éreztem mellette,hogy "megérkeztem", hatalmas biztonságban éreztem magam mellette. Úgy szeretem,mint még soha senkit.

Kb a szabadidőm 3/4-ét vele töltöttem.

És most itt vagyok, lemondok minden programot baráznőkkel,mert nem bírok jópofizni, nem bírok bemenni a belvárosba,mert rögtön sírnom kell .:(

Olyan,mintha csak ő létezne számomra,senki más nem ilyen tökéletes.:( Tutibiztos,hogy soha többé nem leszek szerelmes.

Annyira nem bírom már,hogy arra gondoltam elmegyek külföldre tanulni /au pair egy kis időre.

Volt már valaki így?

22N



2017. júl. 15. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki. Legalábbis azok biztosan, aki valaha voltak szerelmesek és beteljesült. na tovább...
2017. júl. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én mentem át hasonlón, azt hiszem, tudom, milyen ez. A volt barátommal együtt kerültünk fel a fővárosba, és a legtöbb hely, amit megismertem, hozzá kötődött így. Sok szép emlék, és azért kevésbé szép is. Ugyanazon az útvonalon kellett járnom, ahol ketten jártunk addig, sőt, ugyanabban az épületben is laktunk, még a szobám is fojtogatott az emlékek miatt. Én is bőgtem, akárhányszor elment a villamos amellett a tó mellett, ahol x ideje még a közös terveinkről beszéltünk, és klassz volt minden.

Aztán ebből elegem lett, és a telefonommal elmentem egy-két ilyen számunkra ikonikus helyre, és fotózgattam, magamat és a tájat is. Úgy éreztem, újra kell írnom azoknak a helyeknek a történetét, és egyedül élnem meg a helyet. Pár béna szelfin és tájképen túl tényleg segített, hogy ,,szembenéztem", és egyedül elmentem. A fotókat azért készítettem, hogy dokumentáljam, megőrizzem az érzéseimet, amit az újra ottlét alatt éreztem. Meg persze jó érzés fotózni :) És fontos volt az is, hogy egyedül mentem, nem lett volna olyan hatásos, ha egy barátnőm is jön velem.

Az egyik ilyen helyen azóta két másik sráccal is ücsörögtem, és már nem engedem, hogy ennyire összefonódjanak ezek a dolgok, mert ebben az a jó, hogy mindig felül lehet ezt írni egyedül, vagy mással.

Sőt, a tuti biztos, hogy nem leszek többet szerelmes érzést is éreztem akkoriban, és két hónap kellett, hogy rájöjjek, tiszta dili voltam, hogy így gondoltam, és naná, hogy jött egy más. Sőt, még a külföldre megyek gondolat is megvolt az erasmussal, de utólag örülök, hogy akkor nem vágtam bele, te is ne menekülni akarj ettől, bár egy rövidebb környezetváltozás segíthetne.

Szóval ne aggódj, ez már csak egy nagyon erős kötődés a részedről, ami lassan enyhülni fog, és ne félj, hogy ennyi minden emlékeztet rá, nézz szembe azokkal a sarkokkal, és gondolj arra, hogy milyen boldog voltál akkor, és most megint kaptál egy esélyt, hogy boldog légy ott önállóan és majd valaki mással is.


Ha úgy érzed, nyugodtan írj, kitartást ehhez, éld meg, hogy ne a másikban keresd a biztonság érzetét, hanem magadban :)


22N

2017. júl. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én most pont így vagyok,mint te! :( Mimtha én írtam volna ki
2017. júl. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*mintha
2017. júl. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, és 4-5-6 hónap után már simán elmentem a kedvenc pékségünkbe, mert nem érdekelt már az ex.


Azóta oldog párkapcsolatban élek és mégannyira sem érdekel, mi van vele :)

2017. júl. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!