Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek egy tanárral,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy tanárral, ha annyi idős vagyok, mint a diákjai?

Figyelt kérdés
Én 19,5 ő 34 éves.

2017. júl. 16. 14:50
 1/8 anonim válasza:
Igen, ha nincs felesége
2017. júl. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha gimis vagy, mert mondjuk tizenharmadikba jarsz majd osztol, akkor torvenytelen, (ha tanit, vagy az iskoladban van) szoval nem. ha egyetemre jarsz, akkor miert ne?
2017. júl. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Miért lényeges a diákjainak a kora (vagy egyáltalán a fickó tanári mivolta) a kapcsolatotok szempontjából?

Én is 19 vagyok, és ismerek olyan (két hét híján) 33 éves férfit, akivel simán összejönnék, szóval azt mondom, ha jól kijöttök egymással és úgy érzed, komolyan vesz téged, akkor vágjatok bele.

2017. júl. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Te csak egy kislány vagy 😊aki sokat képzel magáról.
2017. júl. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tavaly még oda jártam, ezért gondoltam, hogy gáz lehet esetleg, vagy furán néznének rám.
2017. júl. 16. 17:27
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem gáz lehet,ez már az.
2017. júl. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
ha mar nem jarsz oda, akkor semmi akadalya, az ne erdekeljen, ki mit gondol. ;)
2017. júl. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%
Én hozzámentem ugyan ebből a helyzetből. Hajrá! :)
2017. júl. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!