Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam? 18 L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam? 18 L

Figyelt kérdés
A sztori igy leírva qrvahosszú lenne.A lényeget megpróbálom röviden:Van egy pasi akibe rég szerelmes vagyok.Messze van tőlem.Emiatt hiába beszélgetünk mindennap,meg ilyenek ez nekem ro hadtúl kevés.Kell valaki nekem,de mivel ebbe a pasiba szerelmes vagyok igy nagyon másképp kezdődik el a kapcsolatom bárkivel jövök össze,mert előtte el kell felejtenem a szerelmem.Van egy aki régóta szerelmes belém,aranyos gyerek de nekem túl kisfiús(am 20 eves).Neki pár hete a bátyjával lefekudtem.De hála az égnek no pletyka áradat es igy nem derült ki!!Van egy B verzió is egy masik srác ,aki 27 eves,ami nekem jobban bejön hogy idősebb,mert a kisfiukkal mi dig besz ivtam.Sok pénze van,gazdag,ez se mellékes!!!Ez a két pasi am mindkettő tesom baráti köre!Es van egy harmadik c verzió ,szinten 20 eves pali ,vékonyka ,de o szeretne velem összejönni,tavaly kavartunk.es azóta is odavan ertem.Nekem annyira nem is tudom...roma meg ilyenek.de dolgozik rendesen jogyerek.Nem egy pénzes pali. Ja es most pénteken taliztam a legelső el akit leírtam ,tesom haverja ugye aranyos srác,meg szeret is engem nagyon.Csak tesom miatt csokoltam meg!Mert o nagyon akarta hogy összejöjjek vele!!De közben ott volt a B pasi a gazdag,idősebb akinek sz arul esett hogy massal voltam!Ma talizok vele kicsit be van ram rázva ,még mindig.Kozben bűntudatot van a kis szerelmes srác ,kattintson aki belém van zúgva mert végül is velem is ezt csinálta a nagy szerelmem aki távol van.Ot meg ugye. El is kell felejtenem valahogy valamelyikkel!Melyiket válasszam A vagy B Vagy C?tudom kicsit borbid igy betűket irni de ze van...
2017. júl. 16. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
miért mi döntsük el?
2017. júl. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb a feléig olvastam, de mivel egy éretlen ribizli vagy így érdemben nem kívánok hozzászólni hátha pofára esel ahogy érdemeld és megmenekülnek a pasik. 27/F
2017. júl. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Magyarul szar hogy az ember azzal akar összejönni akibe szerelmes,de nekem a szerelmem kint lakik messze van.Es soha nem jön szinte haza.Mesenger kapcsolat meg mennyit ér most őszintén! Ezért akarok valakit,de mivel en szerelmes vagyok igy egyikben se, látom a nagy őt!Es ezért nemtudok dönteni
2017. júl. 16. 17:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Ócska szär.
2017. júl. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, trollkodsz? Ennyire infantilis ribi nem lehet valaki...
2017. júl. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyelj! Én is a bátyád haveri köréhez tartozom, lenyomunk egy menetet, ha már ilyen gyakorlatod van benne? :) Nem tudom melyiket válaszd, nem is igazán érdekel.
2017. júl. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A kis történetedet is csak a 2-es hozzászólás hatására olvastam el, tényleg egy értéktelen ribi vagy.
2017. júl. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Észre sem veszed, hogy hűdenagyonszerelmes létedre, mindig "kerül az asztalra betevő".

Nyugod vagyok,mindig kifogod cselezni a saját gondjaid,jól bánsz a szavakkal! .....is.

2017. júl. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha velem is megosztod fiatal tested egy közösülés formájában mint kiszemelted édestestvérével s felebarátaival, akkor feloldozlak bűneid alól és választ adok kérdésedre.


Üdvözlettel:

Róbert atya

2017. júl. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!