Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinalnatok ha szupermenok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalnatok ha szupermenok lennetek? Az emberek szupersztarkent kezelnenek.

Figyelt kérdés
2017. júl. 16. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Megőrülnék. Állandóan a b..zi paparazzók, meg az újságírók által feltételezett magánéletem szennylapokban való kiteregetése, stb... elköltöznék egy lakatlan szigetre, ahol nyugtom van. :D
2017. júl. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sokkal könnyebb lenne csajozni, viszont nem hagynának békén ezek a szenzációhajhász lapok, tv csatornák és egyéb szenny médiacégek. Nem bírnám sokáig. Elküldeném őket melegebb éghajlatra. A nyugalom az többet ér számomra.
2017. júl. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Példát mutatnék, adakoznék, felhívnám a figyelmet az éghajlatváltozásra és minden velem kapcsolatos termék környezetbarát lenne. Emellett az emberi közönyösség legnagyobb élharcosa lennék és a magányos embereknek alapítanék alapítványokat.
2017. júl. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kihasználnám az előnyeit.
2017. júl. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megpróbálnék minél több pénzhez jutni ezáltal, aztán vennék egy nagy birtokot valahol az isten háta mögött a west virgina-i hegyekben, építenék rá egy jó nagy házat, és odaköltöznék, mert g3c1re rühellem az embereket.
2017. júl. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Boldog lennék. Nem kéne keményen melóznom és rengeteg szabadidőm lenne.
2017. júl. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nem lennenek paparazzok, csak ok nelkul szinte minden ember rajongasig birna benneteket... ennyi, szimplan nagyon menok lennetek... ettol nem lennetek hiresek, se gazdagok, inkabb az embereknek lenne meg ez a hozzaallasa feletek....


remelem ig, mar ertheto a kerdes.

miben valtozna meg az eletetek?

mut csinalnatok maskent?

2017. júl. 16. 20:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Már leírtam: kihasználnám ezt arra, hogy minél több pénzhez jussak.

Hiába hogy nem lennék se híres, se gazdag, ha minden ember rajongásig bírna, akkor nem lenne nehéz ezt kihasználni. Csinálnék pl. egy zenekart, aztán ha értem rajonganak, akkor akármilyen tré zenét is tolok, rohadtul be fogok vele futni.

2017. júl. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor arra vágynék, hogy legyen magánéletem.
2017. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!