Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogy a barátnőm lefeküdt az exe legjobb barátjával?

Figyelt kérdés
2017. júl. 17. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Ha igazi férfi lennél, akkor úgy tetted volna fel a kérdést, hogy az én exem lefeküdt az ő exének a barátjával. Ha a csaj MÉG mindig a barátnőd, az rád nézve nagy gáz. Ha nem, akkor meg nem kell foglalkozni egyik szereplővel se.
2017. júl. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ.. együtt volt még az exével, amikor ez történt?
2017. júl. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahány ház, annyi szokás. Felénk íratlan szabály, hogy nem fekszünk le azzal, akivel a barátainknak komolyabb dolga is volt. Ismertem 1-2 olyan embert, aki mégis megtette. Az összes közeli társaságból kinézték.
2017. júl. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1es honnan veszed ,hogy nem nő írta ki a kérdést? Vagy ,hogy akkor eggyütt voltak e. Lehet nyilt kapcsolat is.

Mer lenne gaz ,felnőt emberek. Ha nem volt mar az exevel ,akkor csak rajuk tartozik.

N25

2017. júl. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Ahány ház, annyi szopás...
2017. júl. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
amennyiben te vagy az exe legjobb barátja akkor nem az :D
2017. júl. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gondolom a múltban történt, azelőtt, hogy járni kezdetek volna.

Ilyen esetben szerintem semmi közöd hozzá és nincs jogod ez alapján ítélkezni.

2017. júl. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!