Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/lányok ti ***** egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok ti ***** egy idegennek?

Figyelt kérdés

"******"=segítenétek (valamiért csak így engedte)

Eszembe jutott, mert pont most ilyen gondom van és csak az a szerencsém, hogy van most itthon kajám meg gyógyszerem.


Szituáció: Megáll mellettetek egy autó, 30-as fazon udvariasan megkér benneteket, hogy tudnátok-e segíteni neki úgy 20 percre. Megkér titeket, hogy vásároljatok neki valami kaját a boltban, ahová el is visz, menjetek vele haza és tegyétek a szatyrot neki az asztalra. Eztán hív nektek taxit, vagy ad pénzt tömegközlekedésre, hogy mehessetek a dolgotokra. (lumbágója van, épp be van állva a dereka a ki-be szállás hajolgatás baromira fáj neki ezért nagyon nehezen mozog, ezt el is mondja). Ti segítenétek neki ?



2017. júl. 18. 06:21
1 2
 1/19 Költőnő? ***** válasza:
92%
Idegen férfi autójába, lakásába nem. Ha még tudjuk oldani máshogy; nagyon szívesen, de a saját biztonságom a legfontosabb. Raboltak már ki, nem megyek házhoz pofonért.
2017. júl. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%

én tuti nem szállnék be idegen autójába, főleg nem mennék fel a lakására

szoktam segíteni idegeneknek, de ez már túlzás és kockázatos!


24F

2017. júl. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Hát ez nekem is elég bizarr... Miért nem kéri meg egyik rokonát, barátját, ismerősét? Ha az én hátam állna így be, biztosan ezt tenném, hisz idegent vinni a lakásra az ugyanúgy kockázatos, mint beülni, és fölmenni egy idegenhez... Pláne ha még védekezni se tud.


A kérdésre: nem ülnék be mellé, és a lakásába se mennék, kivéve ha a barátommal, vagy valamelyik barátnőmmel lennék, akkor esetleg felvinnénk neki. De a kocsi szerintem akkor is sztornó.

2017. júl. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ez ugye vicc? Nemrég, Gyöngyösön voltam, kerestem egy irodát. Úgy a nyolcadik megszólított volt hajlandó felém fordulni. Az is úgy nézett rám, minta mos szöktem volna az elmegyógyintézetből. Ne sok jóra számítsál idegenektől.
2017. júl. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Az a bajom, hogy egyedül élek, munkában állt be a hátam és onnan jöttem. Szerencsére most van otthon mindenem. Van a városban ilyen riasztógombos segélyszolgálat, viszont ők csak idősekkel foglalkoznak, háziorvos nem csinál ilyet, mentő szintúgy, munkatársak, szomszédok szintén nem túl segítőkészek a tapasztalatok szerint. Kíváncsi vagyok, hogy lehet-e ilyenkor valakire számítani.
2017. júl. 18. 06:44
 6/19 anonim ***** válasza:
56%
kérdező mi van a barátokkal?
2017. júl. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Az élő rokonságom és a barátaim sajnos 30km-en kívül vannak, szétszéledtünk. Az időpont meg nem túl emberbarát, ezért gondoltam egy járókelőre. A magánnyal nincs gondom, de egy ilyen szituáció elég nagy szopás lenne azt látom. :D
2017. júl. 18. 07:08
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

Gyógyszerből spájzolj be. Kajához meg hívsz kajaszállítót. G'Roby-t szoktam látni az utcában. Kiviszik neked, le is teszik az asztalra.


Ted Bundy úgy cserkészte be az áldozatait, hogy álgipsz volt rajta, és megkért embereket, hogy segítsenek neki bepakolni a furgonjába.

2017. júl. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Marad a várakozás délig akkor.
2017. júl. 18. 07:21
 10/19 anonim válasza:
73%
Ha valami extrára lenne esetleg szükséged, hívj egy taxit és kérd meg. Mi rengetegszer csináltuk ezt. mondjuk zsebbenyúlós mivel elvárja az extra borravalót.(jogosan)
2017. júl. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!