Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők nektek tetszik ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők nektek tetszik ez a felsőtest?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez a test jól nézni (a fejét ne nézzétek kizárólag csak a testét). És ha egy szép fej is társulna mellé akkor nem számítana túl kigyúrtnak?

[link]


2017. júl. 18. 20:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
profi photoshop munka.
2017. júl. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Már úgy értem hogy szép férfi lenne ? Bár szerintem így se csúnya csak azért írtam hogy a fejét ne nézzétek nehogy arra terelődjön a téma :)
2017. júl. 18. 20:30
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem, túl mű.
2017. júl. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A hétköznapokban tuti nem így néz ki. :-)
2017. júl. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

jesszus ez egy meleg fiúcska

és az az alsó ? mint egy női bugyi!

2017. júl. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mű, amúgy sem vagyok ennyire barna bőr párti, hiányoznak róla a természetes dolgok, egy kevésbé izmos, fehérebb, szőrös felsőtest nekem jobban tetszik.
2017. júl. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mikor fogtok linkelni egy igazi férfit, akitől végre elállna a lélegzetem és elázhatna a bugyim?
2017. júl. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jó persze a hétköznapokban más de azért ez nem ilyen 130 kg-os óriás. Én 18 éves vagyok 178 cm és 76-80 kg. Nekem ehhez hasonló az alakom és csak azért edzek, hogy a lányoknak tetszek. És már most nagyon elbizonytalanodtam. A környékemen mindenki azt mondja milyen jóképű vagyok és szinte minden roma lány odáig van értem de magyar csajoktól még nem nagyon vettem észre ilyet. Már nem tudom folytassam e vagy hagyjam abba az edzést mert a csajoknak nem fogok így tetszeni. ?
2017. júl. 18. 20:45
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, és ezzel a kérdéssel mi a búbánat a célod? Ilyen tested van? Nem. Akkor meg? Miért jobb neked, ha x nő azt mondja, hogy túl langyos ez a pasas, y meg azt, hogy neki bejön?
2017. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Már én se tudom... Sok itt a kérdés csak egyben írtam ki az egészet. És amúgy kb pont ilyen testem van.
2017. júl. 18. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!