Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfinek mennyire szimpati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinek mennyire szimpatikus az, ha egy nő őszintén megmomdja a véleményét valamiről már akár az ismerkedés elején?

Figyelt kérdés
Pl a fiú szeretei a rockot a lány nem szereti és ha rákérdez őszintén megmondja neki. Ez egy apró példa de hasonlóakra gondolok.
2017. júl. 19. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Ez így van rendjén. Hogyan másképpen lenne????
2017. júl. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak szerintem sokszor van, hogy a lányok inkább ködös választ adnak mint inkabb az őszintét
2017. júl. 19. 08:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez nem fog tetszeni neki, mivel különbözőségre hívod fel a figyelmét, ráadásul negatív hangnemben, szóval falat építesz közétek.


Ilyenkor csak oszd meg vele azt, hogy te milyen zenét szeretsz, mit élvezel, és lépjetek egy következő témára, aminél talán már közös az érdeklődés :)


Tehát az első benyomás szabályai érvényesek.

Könyvet találsz róla enkóron.

Ann demarais első benyomás

Windjview fog kelleni a djvu fájl megtekintéséhez, vagy telón bármilyen djvu olvasó.

2017. júl. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szóval a lényeg az, hogy próbáld minél pozitívabban adni önmagadat, és elégítsd ki a másik fél társas szükségleteit.

És egy valóban jó beszélgetés-randi alatt a tieid is ki fognak elégülni, mert visszakapod a pozitívságodat szimpátia formájában.


De a könyvben minden benne van.

2017. júl. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én megtanultam,hogy ilyen esetek során egy dologra kell figyelni az mellett,hogy őszíntén elmondom a véleményemet - tehát,hogy nem tetszik, nem érdekel a rock vagy az autók stb. Ettől függetlenül érdeklődést mutatok, mivel tudom,hogy a partneremet viszont érdekli és nem akarom őt sem megsérteni, vagy azt sugalni neki,hogy sz#r az ízlése, unalmas embernek tituláltam ez alapján. Amúgy pedig tényleg érdekelne olyan is ami engem nem biztos, rá mernék kérdezni erre arra, mert ezzel is csak közelebb kerülök a másikhoz - jobban megismerhetem, érdekelne neki miért tetszik a rock stb.


19/L

2017. júl. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hamar kiderülnek az ellentétek. Ha pedig mindenről azonos a véleményünk, az derül ki. Minden esetben jó. Nincs időhúzás. Én a vallásra és a hitre szoktam rátérni azonnal, és közlöm az álláspontom, mert vallásos nővel nem vagyok hajlandó tovább ismerkedni.
2017. júl. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az őszinteség jó, de egyben visszataszító is tud lenni, főleg egy korai ismerkedési szakaszban. A hozzáállás sokkal többet jelent számomra, ha érdeklődő és nyitott természetű, akkor működhet a dolog, egyébként elválnak útjaink. Szerintem ez kölcsönösen igaz mindkét félre....
2017. júl. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha az őszinteség kellő empátiával és értelemmel társul, az abszolút pozitív. Ha konfliktuskereső, agresszív-domináns módon őszinte, az baj.
2017. júl. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!