Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Baj, ha egy lány mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Baj, ha egy lány mindig sminkeli magát?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem vakolatról van szó. Elég problémás a bőröm így nehéz elfogadnom magam, ezért ha megyek valahová kb mindig alapozót használok.

Emellé még szoktam használni szempillaspirált is. Nektek ez hátrány lenne?


20L


2017. júl. 19. 11:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%

nekem a természetes arc jön be, néha okés, de állandóan már szerintem zavarna


24F

2017. júl. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%

nem.

a volt csajom is mindig kente magát ha mentünk valahova..nem sokat, csak kihúzta a szemét, szempillaspirál, meg pár bőrhibát eltakart...ennyi.

sztem ez nem gáz.

a gáz akkor van ha 1 órát kell készülnie akkor is ha csak boltba megyünk, vagy a fagyizóba, vagy sétálni egyet...

2017. júl. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
Ez még nem vészes, bár látni kellene.
2017. júl. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
Ha természetes, akkor nem. De ha reggel felkelek melletted és nem ismerlek meg, akkor igen.
2017. júl. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Nekem ugyan nem baj.
2017. júl. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Engem nem érdekel, hogy hogyan lépsz ki az utcára, tőlem még szemeteszsákot is húzhatsz a fejedre, ha neked attól jobb..
2017. júl. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Nekem sosem volt belőle gondom, hogy sminkelem magam. De kb. fél éve elkezdtem heti rendszerességgel szaunázni. Nagyon jót tesz a bőrömnek, egy darab pattanásom sincs, pedig előtte kifejezetten problémás bőröm volt. Lassan 2 hónapja nem sminkeltem, mert egyszerűen nem kell. Ha teheted, szerintem te is próbáld ki. Nem lesz azonnali az eredmény, nekem is hónapok kellettek. De szaunázni amúgy is jó. ;)
2017. júl. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nos, ez pont egy olyan dolog, amiben nem a ferfiak velemenyet kell kerdezni, mert nem az o fejukrol van szo. En kisminkelem magamat akkor is, ha csak a boltba megyunk, meg ugy altalaban mindig, amikor elhagyjuk a lakast. A parom normalis es pont nem pampog emiatt.

Sot, ha itthonrol dolgozom, akkor is kisminkelem magamat es normalis ruhakba bujok. Huha!

2017. júl. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Baj is meg nem is... Ha valami tényleg zavaró bőrhibáról van szó, akkor oké az alapozó, ezt meg lehet érteni. De hogy miért kell mellé a szempillaspirál, ezt mondjuk már nem értem, ezt nem lehet a bőrhibával indokolni...
2017. júl. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!