Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinál a nőgyógyász?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinál a nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Ha először megyek nőgyógyászhoz mit fog csinálni?És azt hogyan milyen érzés lesz(ugye nem fog fájni)?

16/L vagyok még szűz


2010. máj. 22. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt csinálja, amire szükség van, mivel nem tudom, h milyen céllal mész, ezért arra se tudok válaszolni, h mit csinál veled.

Háziorvos is lehet h megvizsgálja a torkod, szurit ad, vagy a hátad kopogtatja meg...


De a legnagyobb valószínűséggel elaltat és elad szervkereskedőknek.

2010. máj. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát a szűzességedet nem fogja elvenni, ne aggódj. :D Meg fog vizsgálni és gondolom sejted, hogy nem a torkodat nézi meg közelebbről...
2010. máj. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
turkálni fog a nunusodban és kiráncigálja azt a fránya pinakoboldot
2010. máj. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
Eszedbe ne jusson szüzen elmenni nőgyógyászhoz!...
2010. máj. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem az orvos ajánlotta hogy az első alkalom előtt menjek el nőgyógyászhoz ugyhogy gonodolom szüzen is lehet menni...:D
2010. máj. 22. 00:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztosan orvos volt, aki ezt ajánlotta. Mert ha mindenkinek ezt kéne tenni, több éves várólisták lennének.
2010. máj. 22. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden normális nő kb 15-16 éves korától azért rendszeresen jár szűrésre.
2010. máj. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!