Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek boldog vele?

Figyelt kérdés

Nem gyengén viharos éveken vagyok túl, 40 fölött, iskolás gyerekekkel , pár éve egyedül. Evidens hogy már egyre nehezebb igaz társat találni..esetemben óriási a fék egy igazi nyitásra. Hárítom a közeledések 99%-át, és klasszikusan aki nekem jönne be onnan meg én vagyok hárítva...de most már végképp nem tudom hogy is van ez. Minap összeakadtam vkivel társkeresőn akivel a múltunkban sok összefonódás van, közel egy helyen nőttünk fel, ő emlékszik rám én inkább a családtagjaira.viszont mindketten idekeveredtünk ahol nem gyakori földivel találkozni.(országon belül) megvan mindkettőn sztorija hogy került ide. Minden hátsó szándék nélkül találkoztam vele függetlenül attól hogy a társkeresőn botlottunk egymásba (és én írtam rá 😂) ahogy látom tapasztalom egy tényleg normális emberke, látom rajta hogy segíteni akar ugyanakkor azokat a jeleket is veszi a radarom hogy kezd belémesni...

Egy tisztességes családból való,leinformálható férfi. Tulképp nekem most azonnal rá kéne csapjak de már nem tudom hogy a gyöpös agyam miért küldi az impulzusokat? Lehet hogy tényleg csak a szőke herceget várom??? Most ott tartok hogy igen ez egy remek barát akiben megbízhatok. Szerintem pont az a típus akit önmagáért szeret a környezete. Már megijeszt ahogy bánik velem, elszoktam hogy emberszámba vesznek ... nem fojtó,túlzó, csak nekem szokatlan.megszoktam hogy magam ura vagyok...

Viszont nem érzek kémiát..



2017. júl. 20. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Várj még 20 évet és kétszer olyan jó esélyekkel indulsz, mint egy 30 éves nő :p

30/f

2017. júl. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vonzalom nélkül nem fog menni.
2017. júl. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elnyomtál magadban hosszú ideje sok- sok érzelmet, ha jól sejtem...a kémia is ezért nem indul be egyből. Adj időt és esélyt magadnak, nincs vedzteni valód...aztán ha nem megy kiszállhatsz kicsit később is.
2017. júl. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Tipikus nő. Normális a pasi és mit ad isten, nincs kémia. Na jól van, megyek ebédelni.
2017. júl. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A boldogságnak leginkább saját magadhoz van köze.

Ha képes vagy egyedül is boldog lenni, kielégíteni szükségleteidet, tudod mire van szükséged,

akkor párkapcsolatot is képes vagy olyat találni, amire szükséged van, ami kielégítő mindkét fél számára. Boldog.

2017. júl. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5-ös... tudom hogy igazad van... de mégis


Nem tudom felépíteni magam arra szintre

2017. júl. 20. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!