Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány mindig zavarban van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány mindig zavarban van, ha ott vagyok. Miért? Tetszem neki?

Figyelt kérdés

Egyébként kapcsolatban van. Amikor ott vagyok, nem mer rám nézni, mindenhova néz, csak rám nem, aztán egy pillanatra rám néz amikor nem figyelek és gyorsan elfordítja a fejét. Látszik, hogy feszültség van benne. Én is ezt szoktam csinálni ha tetszik nekem valaki, szóval ezért gondolom, hogy nála is ez van.

Lehet, hogy érzi, sejti, hogy tetszik nekem, de amikor én vagyok ilyen helyzetben és olyasvalakinek tetszem, aki engem nem érdekel, attól nem vagyok zavarban, csak olyankor, ha az illetőnek számít a véleménye számomra. Sőt, leginkább akkor szokott ilyen feszültség lenni bennem, ha olyasvalakivel találkozom, akiről az utóbbi időben többet fantáziáltam, mint amennyi időt a valóságban töltöttem vele.


Szóval szerintetek miért ilyen? Ha nem is "belájkolta egy képem, biztos feleségem akar lenni" szintű eset, de azért szerintem ebből érdemes következtetni valamire.



2017. júl. 21. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Már értem akkor, hogy miért kerültem én is zavarba múltkor. :D


Én nem vagyok az a zavarbajövős fajta, de nem rég én is meglepődtem magamon, hogy nem mertem a szemébe nézni,mikor találkoztunk az elején.


( Meg szerintem az is közrejátszott, hogy mindketten kapcsolatban vagyok, és még jobban akartam titkolni hogy tetszik, de nála is néha voltak erre utaló jelek..


Sajnos én, amikor nekem tetszik valaki, valahogy még akkor is azt mondom magamnak ilyenkor, hogy "csak beképzelem", amikor más is azt mondja, hogy egyértelműen tetszem neki..)


Egyszóval igen, valószínűleg tetszel neki, én legalábbis azokról, akiknek tudom hogy tetszem, akár mondják is, vagy mutatják valahogy,nem jövök zavarba, mert nem érdekelnek, ahogy te is írod. ( Egyébként legelőször én is ugyanezt játszottam be konkrétan, hogy leült velem szemben, és mindenhova néztem, csak rá nem. :D )


Ha akarsz róla dumálni, priviben írhatok neked? Megkérdezném, hogy férfi oldalról hogy látod azokat,amit én a pasin láttam akkor. Csak érdekelne a véleményed. :)

2017. júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Írhatsz. Aztán a végén kiderül, hogy egymásról beszélünk. :D


Á nem, mert én nem vagyok kapcsolatban. :D

2017. júl. 22. 00:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy tetszel, vagy épp ellenkezőleg: utál, mint a szrt (mert az is egy opció!).


Az egyetlen következtetés, amit egy ilyen reakcióból önmagában le lehet vonni az az, hogy nem vagy közömbös a számára.

2017. júl. 22. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Ha valakinek tetszek, de o nekem nem, akkor nem vagyok zavarban., Viszont, ha nekem tetszik a pasi, akkor igen, zavarban vagyok.. Akkor meg főleg,ha tudom, hogy én is bejovok neki.

Szoval igen, szerintem sanszos,hogy tetszel neki.

2017. júl. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor lehet,hogy nekem is van esélyem valakinél...(ő független) Én meg mindig azt hittem azért nem néz rám gyakran, mert nem érdeklem. Lehet csak megjátsza,hogy közömbös felém vagy csak zavarában viselkedik velem úgy mintha ott se lennék, sokszor levegőnek néz annyira látszik rajta. De jó, akkor lehet pont fordítva van? Még mindig van remény... :)
2017. júl. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!