Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sosem tudhatjuk mit hoz a jövő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem tudhatjuk mit hoz a jövő?

Figyelt kérdés

Adott egy pasi,akivel nagyon jó barátok lettünk. Befejezzük egymás mondatait, ugyanazokat a dolgokat szeretjük,nagyon imádom. Sokszor megöleljük egymást, jókat beszélgetünk,stb.

Beleszerettem...el is mondtam neki,de nem léptünk új szintre a barátságból.

Van egy közös barátunk,akinek azt mondta,érzi,hogy még kicsit gyerekes vagyok, sokat fogok még változni, most még buliznom,élnem kell(hetente szoktunk eljárni az egyetemi barátaimmal bulizni ) ő ezen már túl van.

De nagyon kedvel és azt mondta neki,ki tudja mit hoz a jövő, pár évet várni akar,mindenki menjen a magam útján, de nem zárja le a dolgot,mindig ott lesz a lehetőség,hogy egyszer majd alakul valami,mert magyon szeret.

Azt hozzá kell tennem,hogy idősebb pasiról van szó.

Szerintetek lehetséges,hogy tényleg fejlődnöm kell,fel kell nőnöm hozzá és akkor majd végre együtt lehetünk?

20L



2017. júl. 22. 19:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%

most is egy buliból írsz?

mert elég katyvasz a fogalmazásod.

2017. júl. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ebbol is latszik, hogy gyerek vagy meg hozza. Majd eveket var biztos. :D Hany eves?
2017. júl. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Amíg neked fontosabb a parti meg a spanok, addig ne várd hogy bárki komolyan fog venni.
2017. júl. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Finoman visszautasított. Barátnak tekint, semmi másnak.
2017. júl. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem várnék rá egy percet sem. Ha kellenél neki esze ágában sem lett volna elengedni.
2017. júl. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
43%
Miért olyan hihetetlen itt egyeseknek, hogy vannak laza emberek, akik nem görcsösen ragaszkodnak egy kapcsolathoz, hanem úgy állnak hozzá, hogy tényleg bármit hozhat a jövő? Egyik unokatesóm hihetetlenül intelligens, életrevaló srác és van egy nagyon jó lány barátnője, akibe tudatosan nem szeret még bele, de pár év múlva elvenné feleségül is. Most direkt nem nyomul rá, mindketten kiélvezik az életet, hisz még fiatalok(21 évesek), de simán el tudná képzelni, hogy később szerelem legyen ebből. Szóval simán lehet, kérdező, hogy ez a srác is így gondolja, de ettől még ne zárkózz el más pasiktól.
2017. júl. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

És hogy gondoltad? hogy majd 3 nap alatt felnősz és együtt lesztek? :)


Ehhez még évek kellenek , és nem hinném, hogy éveket fog várni bármelyikőtök is a másikra...

2017. júl. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Félreértitek,nem várok rá. Élem az életem,próbálom magam jobban megismerni, fejlődni, stb.

Csak arra voltam kívámcsi,hogy tényleg van ilyen,hogy valaki még nem eléggér érett valakihez,pedig szimpik egymásnak.

Utolsó előtti:köszi,ilyesmire gondoltam:)

2017. júl. 22. 20:33
 9/20 A kérdező kommentje:

Ja és nyilván ő is éli az életét, amibe lehet beletartozik az ismerkedés,mint nálam is.

De tudunk egymásról,ott vagyunk egymás életében,és ha arra kerülne a dolog,érezni fogjuk mindketten.

Most kicsit direkt "elengedem".

2017. júl. 22. 20:35
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak erre vagy kíváncsi akkor igen, van ilyen, hogy nem elég érett hozzá nem ugyanazok a célok, illetve a gondolkodása is elég gyerekes még.
2017. júl. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!