Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megkülönböztetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megkülönböztetni a behódolást/papucsos viselkedést a szimpla figyelmességtől?

Figyelt kérdés

Annyit tudni kell rólam, hogy a férfiakkal kapcsolatban alig van jó tapasztalatom. Valamilyen kisebb-nagyobb bökkenő mindig volt és sajnos nem apróságok voltak ezek.


Pár hete megismertem egy srácot, aki egy aranyos, szimpatikus fiatalembernek tűnik(egyelőre). Olyan mintha az univerzum küldte volna nekem.


Eddig 2 közös programon vagyunk túl és voltak olyan megszólalásai amiről én úgy éreztem, hogy alám akarja rendelni magát és minden legyen úgy ahogy én akarom. Nekem meg ez fura.


Valamennyire az én igényeimet is figyelembe vették korábban, de nem ennyire. Barátnőm szerint ez puszta figyelmesség és nem kell ebbe semmi rosszat belelátni, de nem is szeretném, ha rögtön így az elején elpapucsosodjon és úgy viselkedjen velem mint ha ő egy alattvalóm lenne.


2017. júl. 23. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs saját véleménye, nem áll ki érte, mindig mindenben egyet ért, az nem jó jel. Ha nincsenek elképzelései, nem javasol programokat vagy az ötleteit mindig elveti ha te mással jössz elő. Ha arra a kérdésre, hogy te mit szeretnél az a válasza hogy neki mindegy, döntsd el te.
2017. júl. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Én sokszor megkaptam már hogy mikor próbálok kedves engedékeny lenni, az papucsság....

Mindenkinél máshol vannak a határok.

Férfinél, és nőnél is.

2017. júl. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaa, könnyen keverik. Ha a másik akarata számomra semleges vagy egyezik és megteszek valamit, hogy ezzel örömet szerezzek neki, akkor az szerintem nem papucsság. Ott kezdődik ez a papucs dolog, hogy semleges dolgok terén nincs kölcsönösség, az én kedvemre is, vagy valami olyat teszek, amihez nincs kedvem, mert félek egy hisztiző nővel konfrontálódni. Szerintem ez a határ.

31/f

2017. júl. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3-asnak igaza van. Nem mindegy a szándék, hogy miért teszi.


Ha azért, mert örül annak, hogy neked jó (és ezzel természetesen nem hoz észszerűtlenül nagy áldozatot), akkor az figyelmesség.


Ha viszont azért, mert fél a konfliktustól, akkor az már papucsság.

2017. júl. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Ezek alapján tényleg akkor csak figyelmes akart lenni. Az egyik eset pl egy koncert volt és én kicsi vagyok sose látok túl a vállakon és mondta, hogy álljunk odébb ha esetleg nem látnék.. Nem tudom már ebben mi rosszak akarok felfedezni, de biztos vannak nálam is bajok már :D


A másik meg séta közben volt, hogy esete melyik padra üljünk le..Ha sütött volna a nap még megértem, hogy válogat az ember az ülőhelyek közül ha van lehetőség, de este már olymindegy..

2017. júl. 23. 12:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom eldönteni, hogy nagy problémát sejtet-e az, hogy valaki azon agyal, hogy felajánlotta a barátja, hogy arrébb menjenek vagy inkább kis problémát az agyban.
2017. júl. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Diavolino44 ***** válasza:

Mi van??

Nem ez nem papucssag, de megcsak nem is alarendeles, hogy allj arrebb.

2017. júl. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
92%

Úgy, hogy a papucs pasi egy rakás szerencsétlenség, önállótlan bólogatójános és nincs saját véleménye és nagyon apologetikus.


Szerintem sokan az alapvető figyelmességre is rá akarják húzni a papucs jelzőt a macsó pasik azért, mert kiheréltnek érzik magukat, ha figyelmességet mutatnak, a nők meg azért, mert fogalmuk sincs, milyen egy úriember.

2017. júl. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha valaki tahón viselkedik, akkor az figyelmes. Ha valaki figyelmes, akkor az tahó. Legalábbis, úgy vettem észre, hogy ilyen a női logika.

Voltam randikon és lány barátokkal is mentem többször kajálni. Amikor felmerült, hogy hova menjünk, azt mondtam, hogy nekem mindegy, mert mindenhol van olyan kaja, amit szeretek. Az esetek kb. HARMADÁBAN már itt közölték, hogy én bizony határozatlan vagyok, pedig erről szó sincs. Később mindig megmondtam, hogy hova menjünk. Volt, hogy pár lány azt mondta, hogy inkább máshova menne, de én megmondtam, hogy oda vagy sehova. Mindenki szerint határozott és férfias voltam... Most erre mit lehet mondani?

2017. júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!