Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szingli lanyoktol kerdezem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli lanyoktol kerdezem, sikerült talalnotok part ebben a nyári szezonban?

Figyelt kérdés
2017. júl. 23. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A nyári szezon mitől lenne más mint a többi?
2017. júl. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Ebben a nyári szezonban sem. 😊
2017. júl. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Még nincs vége a nyárnak.
2017. júl. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nyáron mindenki jobban nyitott,szabadság vagy nyári szünet alatt több idő,soroljam?
2017. júl. 23. 18:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Én speciel ősszel veszem ki a szabadságaim nagy részét, de ez már évek óta így van. :-)
2017. júl. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez butaság, akinek eddig sem ment ( mert zárkózott, gátlásos stb) annak most se fog. Attól, hogy nyár van nem változik meg az ember egy csapásra sajnos. Ez nem így megy. Bár ilyen könnyű lenne.
2017. júl. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Különben is, a szingli nem is akar párkapcsolatot, ezt jelenti a szingli lét. Aki akar párkapcsolatot, csak valamiért most nincs párja, azt egyedülállónak hívják, nem szinglinek.
2017. júl. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem. De még van időm. :D
2017. júl. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem igazán, de nagyon nem is próbálkoztam. Beszélgettem több sráccal, randiztam, de nem volt az igazi.

Őszintén most változáson megyek át, költözés más városba, így nem is igazán tartottam volna okos lépésnek bepasizni a régi város környékén, még akkor is, ha időnként vissza fogok jönni.


Amúgy nekem eddig a nyáron sikerültek a legkevésbé a bepasizásaim, mert mindenki megy mindenhova és nem jön össze egykönnyen egy tali. Szerintem a tavasz és az ősz a legjobb időszak erre

2017. júl. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szingli lányok!? Tudjuk innen a gyakoriról, hogy az egy nem létező fogalom. Minden (értsd: minden egyes) fiatal nőnek barátja van. Megmondta a GYK-s szakértői gárda :D
2017. júl. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!