Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan magyar társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan magyar társkereső oldal ami arra van kihegyezve hogy idősebb nők és fiatalabb pasik ismerkednek?

Figyelt kérdés
Amerikában sok ilyen van pl [link] szerintem lenne rá kereslet :)
2010. máj. 22. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:

ezt úgy bírom, egfyre inkább divatos a dolog, vagyis már régóta megy ez sztem

unokatesókámnak 16 évesen volt 24 éves bnője és elég sokáig, és a vicc az h a csajszi jobban élvezte a kapcsolatot mint a srác :) hahahaa


úgyhogy nemtom, nem ismerek ilyen oldalt, de sztem ha bármelyikre eleve ilyen bemutatkozást írsz, akkor tuti lesz jelentkező, mert sok fiatalabb srác is álmodozik egy idősebb lányról, ez is biztos, tehát lesz kereslet sztem

2010. máj. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
gyakorlatilag bármilyen társkeresőn ráírsz egy idősebb nőre, simán bejöhet. manapság már... :S
2010. máj. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
2013. aug. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
még jó hogy a sexypumas.net-en 2032 forintos smst kell elküldened... aztán ki tudja, hogy valójában ezen felül még mennyit kell... 22 éves vagyok és én is szívesen ismerkednék 30-40 éves nőkkel, de hiába, mert nincs ingyenes oldal... a legtöbb SMS-es oldal meg olyan, hogy automata válaszokat kapsz sőt feltételezem, hogy előre megírt válaszok közül kap az ember választ... már vagy 3x 3 külömböző oldalon az első sms-embe beleírtam, hogy e-mail-en folytassuk a társalgást mert nem akarok 300 forintot kiadni 1 sms-re és minden alkalommal a válaszoló fél (vagyis feltételezhetően "a robot vagy számítógép vagy program") figyelmen kívül hagyta ezt az igen fontos információt... és folytatta a kérdezgetést, hogy mi a nevem meg hol lakok meg milyen magas vagyok és hány kiló... -.-" én meg mondom nem fogom támogatni pénzel ezt a nyomorékot aki arra használ fel oldalakat és azért csinál egy oldalt, hogy elhitesse a gyanútlan társkeresőkkel, hogy valóban társalognak valakivel csak hogy ő pénzhez juthasson... aztán szerintem ha 100 sms váltás lett volna akkor is a végén valami indokot még vagy kérdést kitalált volna ez a "számítógép vagy program", hogy miért nem akar még találkozni személyesen és miért folytassátok sms-ben a társalgást 300ft/sms áron... -.-"
2015. máj. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
igen:goldengate iletve az is van
2016. ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!