Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, tetszenek ezek a pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tetszenek ezek a pasik?

Figyelt kérdés

Melyikük jön be jobban? Melyikükkel randiznátok így külső alapján?


[link]



2017. júl. 28. 15:11
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
73%

:D


Kirakat b..zik, egyikkel sem!


(Elnézést, a melegektől!)

2017. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:

Sorozatgyártott egoista klónok így első blikkre. Nem tűnnek túl intelligensnek, nem hiszem, hogy tudnék velük könyvekről beszélgetni, amit pedig imádok.

Az arckifejezést, meg a budiban fotózkodást nem értem, nem is biztos, hogy akarom érteni... :D

(Hajlandó vagyok bármikor változtatni a véleményemen, ha megismerek jobban egy embert, de így kép alapján ennyit tudok rájuk mondani. Amúgy lehet, hogy tök jó fejek, meg értelmesek, meg minden, de fotó alapján egy nagy NOPE.)

2017. júl. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:

Egyikkel sem.

Ez már a "túl jó" kategória, amit csak nézegetni érdemes. Olyan csajjal, mint én, egész biztosan nem akar komolyat.

2017. júl. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mi ez az oldal? Elkövettem azt a hibát, hogy megnéztem, most lábon hordom ki az agyvérzést.......
2017. júl. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
Jobb oldalinak a feje bejön, testre túl izmos. Amúgy csak egy menetre elfogadnám, de divatmajmokkal nem foglalkozom.
2017. júl. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
Egyikkel sem,mert ez meg az inverze a full igénytelenségnek.Ez már sok.
2017. júl. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
73%

Randizni? Komoly kapcsolat, ezek közül bármelyikkel is? Ezt nem gondolhatod komolyan...Egyáltalán nem jönnek be, látszik rajtuk, hogy mással sincsenek elfoglalva, csak a külsejükkel, felszínes, agyhalott lehet mindkettő. Én csakis komoly kapcsolatban gondolkozok és ha elképzelem azt az embert, akivel majd oltár elé állok, egy átlagos testalkatú, értelmes, odaadó pasit látok magam előtt, aki megbecsül, a képen látható divatmajmok ennek szöges ellentétei :D

21L

2017. júl. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
A jobboldali pasi nagyon tetszene, de sajnis lerí róla, hogy egoista kiskcsög így egyikkel sem.
2017. júl. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
Nahát. Nem aratnak osztatlan sikert a fiúk. Pedig az ember azt hinné, hogy valami ilyesmi az ideál manapság.
2017. júl. 28. 15:34
 10/49 anonim ***** válasza:
57%

Ezen mi tul izmos lanyok?

Naturalban elerheto fizikumok, amik meg az emberi test termeszetes potencialjai.

2017. júl. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!