Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen volt az a nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az a nő, aki legutóbb különleges érzéseket és vonzalmat váltott ki belőletek?

Figyelt kérdés
Bár én lány vagyok, de még nekem is volt példa arra, hogy egy nő különleges vonzalmat keltett bennem. Nem szexualitásról beszélek. Nehéz ezt leírni, úgy érzem, mintha ezekből a nőkből "kedvesség, melegség, puhaság, tisztaság" áradna és nyugodt leszek a közelükben. Fiatalabb lányokban néha egyedi bájt fedezek fel, és csak ámulva nézem őket. Én hülyültem meg, vagy tényleg vannak ilyen esetek? Férfiak, ti is tapasztaltok ilyet, vagy hasonlót és nektek automatikusan párosul hozzá szexuális vágy?
2017. júl. 28. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Tényleg ilyen volt:"kedvesség, melegség, puhaság, tisztaság"... és én csodáltam érte, mert emellett remek humora, magas intelligenciája, és elképesztő EQ-ja volt. Megérezte, ha aggódom, vagy ha elzárkózom valamitől, mert félek tőle esetleg. Szinte egyből képes volt rátapintani a lényegre egy-egy komoly beszélgetésben. (nem... nem a farkamra gondolok)


Bele is szerettem :')


:) ...


Aztán pár hónapra rá lefeküdt egy nála (és nálam) 17 évvel idősebb pasival és ezzel a húzással megalapozta a jövőnket, ami onnantól zuhanó repülésbe kezdett. :)


20 F

2017. júl. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyenek és társul hozzá vágy.

Érdekes kérdés, mert ritkán hozza ezt fel valaki.

Sokszor egyébként nem az a tipikus 90-60-90 nők, hanem átlagosak, de ennek ellenére nagyon rendben vannak és nagyon jók az ágyban.

Az elsőnek pedig üzenem, hogy az a baj, hogy tapasztalatlan, fejlődnie kell, aztán jó lesz ez, csak nem kell mindenféle tulajdonságokkal felruházni őket pluszba.

Szerintem ebbe estét bele.

2017. júl. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Görögországi nyaralás során egy árusnál segédkező lány. Sajnos nem beszélek nagyon profin angolul, meg amúgy se vagyok túl jó az ilyen helyzetekben, ezért nem merem leszólítani.


18/f

2017. júl. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszer a vonaton a jegyellenőr volt rám ilyen hatással. Annyira kedves volt meg szép, rendesen sajnáltam amikor ment a többi utashoz a jegyeiket ellenőrizni. :D

Ennek lassan már 4 éve, de a mai napig eszembe szokott jutni.

22/L

2017. júl. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a lány, akivel anno egy osztályba jártam középiskolában. Gyönyörű volt, nyílt, őszinte, kedves, jólelkű, szeretetre méltó. Egyetlen se ért mégcsak a lába nyomába se azóta.

És ennek már 17 esztendeje.

2017. júl. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!