Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nok, mit ereztek, mikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok, mit ereztek, mikor a pasitokkal vagytok, es a szemetek lattara bamuljak mas nok?

Figyelt kérdés
2017. júl. 30. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Aut hogy: tudom hogy jól néz ki a pasim köszi:D
2017. júl. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából semmit. Jóképű, vonzó férfi, én is megbámultam, mikor nem voltunk még együtt.

Mondjuk nagyon gáz dolog más pasit bámulni a barátnője előtt, ennél legyen már nagyobb tartás egy nőben.

De nem reagálnék sehogy. A párom észre sem veszi az ilyen helyzeteket, én sem pattogok rajta. Hiszen nem ő bámészkodik.

2017. júl. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bamuljak, ennel tobb kozuk ugyse lesz hozza :D
2017. júl. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmit, megbízom benne, mások viselkedését meg nem tudom, és úgy őszintén nem is akarom befolyásolni. Ha meg annyira zavarja, akkor majd szól nekik...
2017. júl. 31. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Büszke vagyok rá. :D

Meg nálunk ez ilyen játékká fajult, én valahogy ösztönösen ilyenkor mindig megszorítom a kezét, ő kiröhög, hogy tuti féltékeny vagyok (pedig fel se tűnik amúgy :D), aztán ő meg előadja magát viccesen, hogy hát igen, ennyit tesz a sárm, buknak rá a nők.

2017. júl. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmit, mit kéne éreznem? Nem vagyok retardált, hogy random nőkre féltékenykedjek, a férjemet sem érdekli, ha bárki megbámulja esetleg.
2017. júl. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"a férjemet sem érdekli, ha bárki megbámulja esetleg."

Ez a tipikus noi naivsag. :)

2017. júl. 31. 16:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem pont, hogy a barátom szokta észrevenni, hogy más pasik ( akár nővel az oldalukon) megnéznek én csak ritkán, mert nem is figyelem.


Még nevettem is, mikor mondta, mert én nagyon nem szoktam figyelni az embereket, de ő kiszúrja. :)


A páromat meg ritkábban nézik meg, de egy nézéstől most szerinted mit kéne csinálni, essünk hasra?

"a férjemet sem érdekli, ha bárki megbámulja esetleg."

Ez a tipikus noi naivság. :)"


Vagy ez mit akar jelenteni? Nem mindenki él boldogtalan kapcsolatban, az ilyeneknek nehéz elhinni csak, hogy más pont lesz.rja, ha idegen megmeri nézni. ;)


Vicces lenne, ha egy megnézésben már konteókat kellene gyártani, elég gyér és bizalmatlan egy életed lehet.

2017. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!