Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok... olyan embernek kéne a segítsége, aki már vissza kapta az exét. Vagy egy pszichológus, aki hisz abban hogy én is újra eggyütt lehetek újra a régi barátnőmmel ! (F19)

Köszönöm szépen!



#ex #igaz szerelem #soha nem adom fel
2017. júl. 31. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom én ilyent soha nem szerettem volna, hogy egy exem újra velem legyen... az esetek nagyon nagy %-ban nem is ajánlott a dolog, mert nem véletlen mentetek ti sem szét valószínű. Akivel én szakítottam én utána rá már nem voltam soha kíváncsi, mi van vele, hogy van, ha nem működött valami hagyni kell. 37F
2017. júl. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lenne pár kérdésem:

1. ő is újra akarja kezdeni veled, vagy csak te?

2. miért akarod felmelegíteni azt, ami egyszer nem működött?

3. miért nem tudsz túllépni rajta, és új életet kezdeni mással?

4. mi miatt lett vége előzőleg? ha olyan miatt, ami megbocsáthatatlan, akkor kérlek, ne erőlködj!

2017. júl. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
egy licibe jártunk még mikor megismerkedtünk, majd egy évre rá jártunk is. minden tökéletes volt, aztán háromnegyed év mulva szakitottunk. több mint 2 év eltelt és még mindig rá gondolok, még van hogy sirok is, mikor belegondolok, hogy milyen jó volt minden.Most nem régiben újból elkezdtünk találkozni, sőt, még volt nálam is, és én is nála, ahol lefeküdtünk(ez szerintem hiba volt, szerinte is.) Azóta kb 2 hete hogy nem találkozunk, és mikor el mondtam neki hogy jó lenne már találkozni mert már rég nem tettük, berágott rám. Ha reménytelen lenne a helyzet nem ''firtatnám'' a dolgot, de érzem hogy még nem zárult le minden, és van egy tervem is ehez .
2017. júl. 31. 15:15
 4/11 anonim ***** válasza:

A korotokból látszik, hogy éretlenek vagytok még. Most csak macska-egér játékot játszotok, vagy ha ló nincs jó a szamár.

Meg kéne már végre beszélni őszintén a dolgokat, és nem d..gni ész nélkül.

Egyikőtök se zárta le a múltat és ragaszkodtok a megszokotthoz.


" több mint 2 év eltelt és még mindig rá gondolok"

wtf?? :O ennyi idő alatt már rég lezárhattad volna a múltat és új életet kezdhettél volna már mással és azóta lehetne egy normális boldog kapcsolatod.


Szerintem esélytelen a dolog, jó voltál neki egy estére, de ne gondold túl a dolgot.

2017. júl. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyszer mikor átjött hozzám, akkor meg beszéltük a dolgokat, meg is lepődtem rajta, hiszen még sosem beszélgettünk ilyen mély dolgokról. Viszont akkor azt beszéltük meg hogy barátok leszünk... de nem úgy alakultak a dolgok, és egyszerűen nem tudtam tovább lépni... szerintem ez nem normális, hogy már 3 éve szeretem őt.. :(
2017. júl. 31. 15:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne áltasd magad azzal hogy visszakapod, ne reménykedj benne, bárki bármit is mond, mert szinte biztos hogy csalódni fogsz. Inkább arra koncentrálj, hogy mielőbb elfelejtsd, és inkább keress mást. Máskülönben csak szenvedni fogsz, és ezt nem akarhatod magadnak...
2017. júl. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tényleg nem normális ez a helyzet.

Miért nem lehetne szimplán békén hagyni a másikat, és nem belegondolni nem létező dolgokat ebbe az egészbe?

A te életed, azzal azt csinálsz, amit akarsz, a másik kérését meg jó lenne tiszteletben tartani.

2017. júl. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem kérte egy szóval sem, hogy hagyjam őt békén... soha sem.
2017. júl. 31. 15:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Zárd le. Magadnak bonyolítod az életet...
2017. júl. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem oróbáljátok meg, fiatalok vagytok, gapasztalatnak jó... de ebből már nem lesz komoly dolog.

Már nincs szerelem, csak a kötődés tart össze benneteket.

2017. júl. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!