Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Goth lányokal nehéz ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Goth lányokal nehéz ismerkedni?

Figyelt kérdés
2017. júl. 31. 16:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Miért lenne nehéz?

Lehet, hogy egyes dolgokban másképp gondolkoznak, és más témák érdeklik őket, de ugyanolyan nyitottak tudnak lenni, és tudnak szeretni, mint bárki más. :)


21/L

2017. júl. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
Léteznek még? Nem haltak ki 2012 felé?
2017. júl. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
8%
Piszok nehéz... 16-17 éves korára mindegyik kinövi, ez meg a felnőtt kapcsolatok rovat
2017. júl. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nagyon nem egyszerű. Én szövetséges stílusú vagyok, és még nekem is kvázi lehetetlen volt. Egyáltalán igazi goth lányt találni is kihívás, aki nem egy emós divatpózer.
2017. júl. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos igen...

Ennek elsődleges oka, hogy összességében nincs belőlük sok és vidéken még annál is kevesebben vannak.

Ezen felül a goth lányok elsősorban a baráti körükben keresnek maguknak pasit és oda bekerülni az esetek többségében nem igazán egy sétagalopp. Ráadásul azt vettem észre, hogy a valódi gothok meglehetősen válogatósak is ilyen téren (Persze ezek csak az én tapasztalataim)


Nálam is a goth, darkos lányok állnak mindenek felett, de most már lemondtam arról, hogy valaha is közelebbi kapcsolatba kerülök egyikükkel

2017. júl. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy csúnya, szeretsz feketét hordani és van pár közös zenekarotok, akkor nem probléma.
2017. júl. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én goth lány vagyok és hát igen, vidéki... De goth haverjaim nincsenek, meg nálam nem is a stílus a legfontosabb ismerkedésnél. Bevallom, néha nagyom távolságtartó és rideg tudok lenni, de ez csak azért van, mert sokat bántottak. Az minden lánynak bejön, ha kedvesek vele és tisztelik (de a tiszteletről most ne a katonaság meg hasonlók jussanak eszedbe, a közvetlenség is fontos).
2017. aug. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#7 ha ez számít valamit, együttérzek veled...manapság ez az életstílus nem divat, aki meg divatból csinálja, azt alapból nem is tudtam soha komolyan venni.
2017. aug. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Azt én sem tudom komolyan venni, de nálam ez nem divat. Próbáltam felhagyni vele többször is, de mindig visszatértem. Ha csak divat lett volna... De köszi.
2017. aug. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#9 nincs mit! Mindig jó érzés látni, hogy a szövetségeseim még léteznek, így nem vész kárba a sok munkám.
2017. aug. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!