Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom nagy szerelme egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nagy szerelme egy másik nő (volt? ), lehet így hosszútávú a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Miután összejöttünk (több éve), párom elmesélte nekem, hogy négy évig őrülten szerelmes volt egy lányba, akivel akkoriban is nagyon jó viszonyt ápoltak. Kezdetben nem elleneztem a kapcsolatukat, de a párom állandóan ódákat zengett róla, és azt akarta, hogy én is barátkozzak vele. (Közben kiderült, hogy egy korábbi kapcsolata is a nő miatt ment tönkre.) Elegem lett az egészből, egy évig ment a huzavona, aztán válaszút elé állítottam: ő vagy én. Engem választott, de nem győzte hangsúlyozni, hogy mennyire fáj neki ez a döntés. Azóta jól megvagyunk, szándékosan nem beszélünk az egészről, de félek, hogy a "szamár" szerepében tetszelgek, és ha újra találkozgatnának, akkor ismét érte kezdene rajongani. Mit gondoltok erről?

2017. aug. 4. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Ennek a kapcsolatnak igy semmi ertelme. Elobb utobb ki fog ez bukni ujra.
2017. aug. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

Tudod van amikor szakítasz valakivel s baratság olyan, mint ha egy barátság és egy szerelmi kapcsolat gyereket csinált volna, amiben barátság génjei dominánsak. Nos ez volt láby felé is párod részéről. Inger nélkül elgyengül, de már örökké benne lesz mint nagy élmény és erősen befolyásoló tényező, de ez már akkor sem volt szerelem, pontosabban annak csak árnyéka a baráti érzelmek mögött.


Nem kell emiatt aggódj.

2017. aug. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Ennyit ki kell bírjatok. Az se baj ha nem te vagyba leintenzívebb szerelem az életben. Attól még lehet ez a legmélyebb, legmeghatàrozóbb.
2017. aug. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A kérdés,hogy csak rajongott érte múlt időben,vagy most is megdobogtatja a szívét.Ha ez a verzió áll fent,te pótlék vagy.Persze lehetnek simán jóban is,de erre a lehetőségre kevesebb a reális esély.Kérdés,képes vagy-e továbbra is a csaj árnyékában élni,és ha igen,meddig.
2017. dec. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire volt értelme így.

Jogosnak bizony jogos, azt aláírom, csak most felszíni kezelésről beszélünk.


Nem tudom mennyire jó szájízzel leszel a fenti miatt.

Azt sose tudhatod biztosan, hogy tényleg vágódik-e másik után, csak mondjuk a lány miatt nem lehet/lehetett eddig semmi.


Ha lenne erőm, szakítanék, és akkor "ennyire nem fájna neki sem ez a döntés. "..


Másrészt meg mi van, ha már nincs ilyenről szó?

Lenne olyan hülye valaki, hogy "párom elmesélte nekem, hogy négy évig őrülten szerelmes volt egy lányba", akivel azóta is jó viszonyt ápolnak?

Mi értelme? Ha még mindig epekedne utána, szerintem erről mélyen hallgatott volna előtted, nem?

Én legalábbis nem látom logikus lépésnek..

Vagy a másik opció, hogy a párod roppant gyerekes és éretlen.

De ezt neked kell tudnod.

2017. dec. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az nagyon nem megoldás, hogy halgattok, mintha semmi se volna.

Van. Csak most nem tudod mi.

2017. dec. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Múlt hétvégén véletlenül összefutottak egy rendezvényen, de ezt nem a páromtól tudtam meg. Láttam a helyszínen készült fényképeket, ahol egymást átkarolva vigyorogtak. Mikor ezt jeleztem a páromnak, ő annyit mondott, hogy nem kell ebből ügyet csinálni, hiszen nem szándékosan találkoztak egymással. Egy hasonló eset előfordult fél évvel ezelőtt is, arról is utólag értesültem. Na erre mit lépnétek...?
2018. ápr. 23. 16:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Neki így most kényelmes. Lehet megbánta, hogy ennyire beavatott a lány iránti érzéseibe s most azért mondja nem nagy ügy mert nem akar megint róla beszélni inkább hopp vágyakozik s örül mint a tejbetök ha összefognak.
2018. ápr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Meg hányszor találkoznak még "véletlenül" amiről nem is tudsz. :)
2018. máj. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Teljesen elutasító vagy ezzel így közted és a párod között sosem lesz mély bizalmi kapcsolat...mesélt neked az egyik legerősebb kötelékről az életében te meg válasz út elé állítottad...nem akarok bunkó lenni de szerintem jobb ha szakítasz vele...persze ha egy csávóval csinálná ezt azt mondom persze oké ez durva...de így hogy én még be is mutatta volna neked meg minden...mindent elkövetett...megbízott benned....szerintem úgy érzi elárultad...vagyis én így érezném...
2018. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!