Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Színészek, és táncosok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Színészek, és táncosok tényleg jóval könnyűvérűbbek az átlagnál?

Figyelt kérdés
Én két éve vagyok színházi ügyelő, és sokmident tapasztaltam már meg ennyi idő alatt is, mik zajlanak a színfalak mögött, próbák alatt, vagy előadások szünetében. Rengeteg olyan táncoslányt ismertem meg, akik társulaton belül bizony kézről kézre, pontosabban "farokról farokra" jártak, szépen körbementek azon férfitársaikon, akik nekik tetszettek. Férfiaknál ez csak természetes, nekik ez vadászterület, inkább a nőknek kéne, hogy legyen tartásuk, legalábbis az én régimódi, és öreges, 25 éves fejemmel gondolnám így. Színészek között is, 1-1 jelenet közti szünetben ezzel smárolnak, azzal ölelkeznek, tapiztatják össze magukat szinte mindenkivel, aztán meglátogatják színésztársukkal a privát WC-t, és ékes nyögéseket hallatnak onnan, stb. Nem álltalánosítok, de ez a feltűnőnél is sokkal gyakrabban történik meg. És ha próbákon se bírják ki, akkor mik történhetnek még azokon túl?? Azokat kérdezném, akik tagjai valamilyen haladóbb színész, vagy táncos társaságoknak, mik zajlanak ott a háttérben? És ez természetes köreitekben, vagy azért kirívó esetnek számít? Hogy "Zsófika először Lacival hál, aztán átveszi őt Gergő, de mindeközben Zsoltiba szerelmes igazán, csak túl bonyolult az ügy, sirdogál, de Tomi vígasztalja őt egy forró éjszakán", stb... Ez a beltenyészet netán szükséges ahhoz, hogy a társulat tagjai sokkal szorosabb kapcsolatba kerülhessenek? Ezáltal összetartóbb lesz a csapat? Nem tudom, nekem olyan távoli ez a világ. Én 22 évesen megházasodtam, tehát lehet, hogy tényleg én vagyok a régimódi, de ez ma a természetes?

2017. aug. 4. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:

A barátom sokáig játszott színházban, náluk is hasonló ment.

Egy barátnőm, aki szintén színész, hasonlókat élt meg, amíg nem lett barátja.

Szerintem ez nem feltétlenül tartás kérdése, bár így "belterjesen" én is gáznak tartom. Kicsit régimódi vagy, valóban, de szerintem csak jobban a szemed előtt van így ez a szcéna, egyébként sok szakmában így megy ez.

2017. aug. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hmm rossz szakmát választottam😀
2017. aug. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!