Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nektek mi a véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek mi a véleményetek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Csak általánosságban érdekel a dolog. Előszöris mi az,amitől komolyabban vesztek mondjuk egy 30-as nőt, mint egy 20 év körüli lányt? Másodszor pedig ha mondjuk találkoznátok egy olyan 20 év körüli lánnyal, akit elég "érettnek" gondolnátok, akkor milyen lenne az a lány(leginkább milyen belső tulajdonságai lennének)?


ui.: nem akarok se változni, se ismerkedni, sem pedig sztereotípiákat gyártani, tudom mindig van kivétel, én csak a ti véleményetekre vagyok kíváncsi

ja és kort is írjatok kérlek



2017. aug. 6. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:

35F


Mindenképp az idősebb a jobb, mint a jó bornál, szokták mondani :)


Egyébként azért, mert egy huszonéves máshogyan gondolkozik, más a viselkedése, más dolgokat szeret, más dolgok fontosak.

Jobb az ha kb egy korosztály vagyunk!


Persze nem zárom ki hogy fiatalabb nőben nem találnám meg azt ami nekem kell, de ilyennel még nem találkoztam!

2017. aug. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Nekem az tetszik az idősebb nőkben, hogy sokkal jobban értékelik a műveltséget, az okosságot, valamint a kedvességet is. Könnyedén el lehet velük beszélgetni, sokkal kisebb eséllyel lépnek ki random egy beszélgetésből.

Sokkal őszintébbek, megmondják bátran ha nem tetszik valami és nem szúrnak inkább hátba valamikor miatta.

El tudják dönteni mikor mit és Kit akarnak, nem kezelik tabuként a szexet.

2017. aug. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Konfliktuskezelés. Ezzel mindent leírtam.
2017. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Igaz ferfiaknak szolt a kerdes,de most ide "pofatlankodok" nokent,ha nem haragszol 😇🙂 22eves vagyok,a ferjem 31, 3eve vagyunk hazasok,van ket kicsi gyerekunk (2,5eves,7honapos) . Sokszor fedezek fel magamban gyerekes vonasokat meg igy is,pedig elvileg a gyerek mellett az ember megkomolyodik,viszont ami durva,hogy a 31eves ferjembe sokkal tobbszor. Arrol nem is beszelve,hogy nem torodik velem. Talan a 30as noknek nincs annyi igenyuk a torodesre,szeretetre,szexre es ezert jobbak? Mert nekem baromi sok igenyem lenne ra,ezek kozul is inkabb a szexre,de mondhatni nem kapom meg. Sokszor az jut eszembe,hogy talan o mar kielte magat,de basszus en meg csak 23vagyok,kicsit oda tehetne magat a kedvemert.... En speciel sokszor gondolkodok a valason,mert nem erzem magam boldognak,csak az a baj,hogy nekem az idosebb pasik johetnek szamitasba,mindig is oket kedveltem. De mind ilyen keves szexxel mukodik? Mert akkor inkabb felkotom magam....



(Nem akarok ismerkedni!!!)

2017. aug. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Utolso vagyok,az elejen melle nyomtam, 23vagyok
2017. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Utolso.. Atyauristen , az eleted......valaszra se meltatlak
2017. aug. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nincs olyan dolog, amitől komolyabban vennénk egy nőt. Ez nem külső tényező, hanem belső.

Ha önállóságra és szexre van szükségünk, akkor mindenkit csak komolytalannak tudunk venni, ha pedig párkapcsolatra, akkor mindenkit komolynak.


Átlagon felüli komm képességek, önismeret, célok, tettek, tanulmányok stb...

2017. aug. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon tanulságosak, nyugodtan jöhetnek még!

A 23 éves anyukától pedig az lenne a kérdésem, hogy ezt mondtad már a férjednek is?

Amúgy nem baj hogy írtál,sőt nyugodtan, örülök, ha minél többféle választ olvashatok

2017. aug. 6. 22:34
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 23 éves anyuka, nem nem minden 30 as férfi működik kevés szexel, és a 30as nők között is jócskán van aki igényli a napi szexet.
2017. aug. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Személyisége. S ugyanemiatt veszek komolyabban egy 20asat, mint egy 40eset.


Végtelen komplexitással rendelkező egyedi ember. Ez egy nagyon nagyon oktalan kérdés volt.


E kérdésnél nem számít emberek kora.

2017. aug. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!