Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nők! Mi volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nők! Mi volt a legfájdalmasabb csalódásotok egy olyan emberben akit szeretetek? Milyen Orovecz Nóra szintű tanulságot vontatok le az esetből?

Figyelt kérdés

Nekem az volt a legfájdalmasabb, amikor addig szédítette valaki a fejem amíg le nem feküdtünk majd búcsút intett.

Tanulság: Attól mert te szereted őt, az élet lehet kegyes vagy épp kegyetlen veled a lényeg a fájdalom megélése amiből vagy tanulsz vagy nem. De a döntés a te kezedben van.



2017. aug. 7. 01:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Oravecz ** sorry
2017. aug. 7. 01:35
 2/9 anonim ***** válasza:

"Attól mert te szereted őt, az élet lehet kegyes vagy épp kegyetlen veled a lényeg a fájdalom megélése amiből vagy tanulsz vagy nem. De a döntés a te kezedben van."


Asszem már értem, hogy miért is nem ismerem én ezt az Oravecz Nórát.

2017. aug. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ilyen baromsagokat levonni. Ennel ertelmesebben fogalmazom meg magamban a tanulsagot, pl "tobbet nem jarok lusta emberrel" vagy ilyenek. Ezeket meghagyom az ostoba pitsaknak, akik halalra posztoljak vele a facebookot amig faj a szivuk, majd elfelejtik az egeszet es ugyanugy beleugranak egy szar kapcsolatba egy ugyanolyan szar emberrel mint az elozo.
2017. aug. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Lelépett amikor terhes voltam ,a gyereket Ô akarta inkàbb.

Tanulsàg: soha senkivel nem vàlalok tôbb gyereket.

Elég ez az egy ,neki megadok mindent.

n25

2017. aug. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem Oravecz Nóra szinten állok, de a népi bölcsességekben hiszek. Két dolog:


Kutyából nem lesz szalonna.

Suba a subához, guba a gubához.


Valamint egy dolgot véstem még jól az eszembe: "elmúlik". És valóban.

2017. aug. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Diavolino44 ***** válasza:
Ezt sose ertettem, hog mi a francnak felpiszkalni a multat. Nekem is voltak csalodasaim, senkire nem haragszom, maximum magamra. De magamnak meg fizetek annyi mindent, hogy nincs idom haragudni ra. :D
2017. aug. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nem a múlt piszkálása, hanem jobb helyeken a tanulság levonása.
2017. aug. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bár a mondat dagályos és zavaros, (ezt így tényleg leírta ez a nő komolyan?) de van értelme. Ha elnyomod a fájdalmat és nem éled meg hanem rohansz a következő kapcsolatba, könnyen ugyanabban a helyzetben találhatod magad mint amiből kikerültél. Ugyanez a helyzet ha nem tanulsz a fájdalmas élményből: ha nem dolgozod fel, megismétlődik újra és újra valamilyen formában. Ezért vannak itt olyan vélemények mindkét nem részéről, hogy "minden férfi disznó, mindegyik csal" vagy "minden nő felszínes és kihasznál". Amikor mindannyian tudjuk hogy ez nem igaz, de az illető életében ezek a feldolgozatlan élmények ismétlődnek.
2017. aug. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elég sok van.. megloptak,így pénzzel óvatos vagyok.Kikerülöm az agresszív típust,meg a féltékenykedő típust,meg a város nagymenője típust.Nagyon pénzessel nem jövök össze,meg aki messze lakik,azzal se,meg még sorolhatnám..
2017. aug. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!