Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha találtam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha találtam egy olyan embert, akiről álmodoztam az elmúlt években, de nem lehetünk együtt?

Figyelt kérdés

Szóval lassan 2 éve vagyok szingli...Az előző kapcsolatom 1,5 évig tartott, együtt is éltünk, iszonyat nehéz volt kiheverni, hogy vége, majdnem belepusztultam. Aztán most már volt bennem annyi erő, hogy elkezdjek ismerkedni, beszélgetni srácokkal, volt, akivel első randiig is eljutottunk, de semmi más nem történt, puszi - puszi, majd beszélünk, és ezzel vége is lett. Aztán találtam egy srácot de képén túl helyesnek tűnt, úgyhogy először nem is akartam írni neki, de végül minden mindegy alapon megtettem. És nagyon vonz, a hangjával (tegnapelőtt 4 órát beszéltünk telefonon), a felfogásával, a stílusával, szóval basszus mindennel, ami őt magát jelenti...De néhány hét múlva külföldre megy. Akarna találkozni, de én így nem, mit érek azzal, ha beleszeretek, lesz egy távkapcsolatom, láthatom 3 havonta, vagy még ritkábban? Mit tegyek? Nekem/nekünk csak a telefon, és a videóhívás marad?


23L, a srác is 23...



2017. aug. 7. 11:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Így én se találkoznék vele .. csak a szenvedés lenne utána.
2017. aug. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne találkozz vele így! Semmi értelme nem lenne csak beleszeretsz véletlen az még jobban fájna...így meg nem fáj legalább a dolog.
2017. aug. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne ebből távkapcsolat? Az a legjobb! Így sokkal tovább kitart majd a rózsaszín köd. Komolyan mondom, én simán megpróbálnám a helyedben.
2017. aug. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most is fáj már, mert szívesen találkoznék vele...Próbálok úgy tenni, mintha teljesen barátként néznék rá, nem is ismerem személyesen és már most érzek valamit... 15 évesen volt utoljára velem ilyen, de akkor gyerek voltam még. Most meg nem tudom ezt kezelni. Nem mondhatom neki,hogy ne menjen ki. És nem akarom vele a kapcsolatot se megszakítani, akkor se, ha az arcába kell hazudnom az érzéseimről
2017. aug. 7. 11:21
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha szeretek valakit,nem bírok ki 3 hónapot találkozás nélkül...olyan kapcsolatot szeretnék, amiben az együttélés lehetősége is játszik. Én meg nem mennék utána, biztos munkahelyem, jó fizetésem, lakásom van...
2017. aug. 7. 11:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagyon kitolsz magaddal, ha belemászol.
2017. aug. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Ha szeretek valakit,nem bírok ki 3 hónapot találkozás nélkül..."


Akkor valóban nem neked való a távkapcsolat. Én simán kibírnám, de nem vagyunk egyformák. 23 évesen ez már valamilyen szinten érthető azért, még ha én nem is tudok azonosulni vele. Én 22 vagyok, de még játszadoznék inkább a másik nemmel (a szüleim nagy bánatára, ők már nagyon bekötnék a fejem :D).

2017. aug. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Már úgy érzem, játszadoztam eleget. Társat akarok, hús-vér embert magam mellé, nem pedig egy 2000 km-re élő fantomot, álomképet. És biztos, hogy el fog menni.
2017. aug. 7. 11:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor ne találkozz vele. Ennyi
2017. aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Volt egy hasonló kapcsolatom, balatonnál ismerkedtünk meg a leányzóval, fiatal voltam, nagyon naív és halálosan szerelmes. 2hónap járás után derült ki, hogy Ő csak átmenetileg van Magyarországon és megy vissza Amerikába tanulni. Sem az apja, sem ő nem szólt erről egy büdös kukkot sem, csak akkor amikor már utazott volna haza.Amikor elmondta,akkor az sem tudtam mi van, csak tesztel, de rájöttem, hogy komolyan gondolja....na ott valami elszakadt bennem.Mondtam, hogy részemről ennyi volt és nem szeretném többet látni.

Így utólag jó döntés volt!!!

2017. aug. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!