Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarhatja egy férfit, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarhatja egy férfit, ha látható rajtam hogy ő nagyon tetszik nekem (nem csinálok semmit, de mondjuk úgy, hogy a közelében "rám van írva" ez), de van párkapcsolata? Egyébként mint nő, sztem bejöhetek neki.

Figyelt kérdés
2017. aug. 10. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Igen, nagyon zavaro. En is igy jartam nemreg egy lannyal akivel munka miatt sokat kellett egyutt lenni. Nem tehet rola senki de attol meg zavaro sajnos.
2017. aug. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, zavarHATJA.
2017. aug. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Egy munkahelyen vagyunk egyébként.


De miért, és mennyire zavarhatja, idegesítheti (ha egy szép lánynak bejön)? Ez tényleg negatívan hat irányába?


Semmi extra módon nem fejezem ki felé (nem bámulom feltűnően, csak néha, nem nyomulok/tapadok rá, semmi ilyesmi) , sőt próbálom visszafogni magam, hogy ne nagyon látszódjon rajtam. De amikor a közelembe kerül, akkor azért valamelyest "lerí" rólam sztem. Ez most annyira derogál neki (mégha barátnője is van)?

2017. aug. 10. 11:12
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg azert zavarja mert vonzodik hozzad, ami nem fer ossze a parkapcsolataval. Hogy vonzodik hozzad nem jelenti azt hogy akar is toled barmit, igy folyton ellen kell allni, ami stresszes.
2017. aug. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miből látja rajtad, ha a közelébe mész? Érdekelne...
2017. aug. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A pasi egyszerűen nem tud mit kezdeni ezzel a helyzettel, azért zavarhatja.


Ha párkapcsolata van és ójl máködik, akkor nincs benne keresnivalód, gonodlja a pasi, ha nem jól máködik és lépne, akkor pedig ha kevés jelét adod annak,hogy nagyyon tetszik Neked, akkor a bizonytalanság miatt nem tudja mit tegyen.


Szerintem a legnagyobb probléma,hogy te sem tudod mit szeretnél. Ha van párkapcsolata egyébként se csábítgasd, mert azzal,hogy bármilyen jelzést adsz Felé, azt teszed.

2017. aug. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem közelednék feléd sehogy, de nem is érdekelne.
2017. aug. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én voltam mindkettő helyzetben is.


Nekem van olyan kollégám, akiről (kb mindenki) látja, hogy vonzódik hozzám, bár párkapcsolata van neki is. (Én az elején csak sejtettem, de aztán ő már többször egyértelműsítette is, hogy bejövök neki, mint nő..Aztán már 1-3-en nyíltan mondták is, hogy szerintük tetszem neki, de igazából már én is észrevettem)


Engem nem zavar. Nem lépte át a határt, nem tapad, nem nyomult soha, kedvelem is, mint embert, de ennyi. Tisztában van vele, hogy párom van, így tudja, hol a határ.( HA ő esetleg át is lépné, én nem tenném akkor sem, ha bejönne pasiként)



Voltam a te helyzetedben is:

eszméletlen módon megfogott egy srác. (Nem az a tipikus szépfiú, mint a mostani tucat pávafejek, volt benne valami, és így tetszett meg valahogy.) HA csak meghallottam a hangját, vagy a nevetését, vert a szívem, megláttam, szintén, csendes voltam a közelében, az elején mindig zavarban voltam... Pedig ez egyáltalán nem vall rám, nem szoktam a férfiaktól ilyen lenni...


HA nagyon tetszik valaki, akkor azt könnyen levág(hat)ja a másik a fentiekből ( zavarban vagy, folyton mosolyogsz, sokat nézel a szemébe/keresed a tekintetét,stb)


Normális embert ez, hogy tudja, hogy bejössz neki, szerintem nem zavar.( Engem sem zavart, és az én esetemben a pasit, hát, remélem őt sem. Mivel inkább megszeppent voltam mellette általában, amikor meg nem és direktben nekem reagált valamit, akkor meg azért szeppentem meg, mert reagált a megnyilvánulásomra. :D)


Na szóval, szerintem őt, a pasit sem zavarta, különben nem kérdezgetett volna,miután a nézésemből esetleg levágta, hogy tetszik nekem..


Ha nem nyomulsz, akkor nem gáz és nem zavaró.

2017. aug. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#6-os

"Szerintem a legnagyobb probléma,hogy te sem tudod mit szeretnél. Ha van párkapcsolata egyébként se csábítgasd, mert azzal,hogy bármilyen jelzést adsz Felé, azt teszed."


Az utolsó mondatod nagyon megfogott, elgondolkodtatott. Nehéz... Szívem szerint annyira szeretném Őt, nagyon különleges egy embernek tartom (a jóképűsége mellett), fájó teljesen lemondani róla, és minden apró jelet visszavonni Tőle, amit utalhat az erős vonzalmamra irányába neki. A párkapcsolatát tiszteletben akarom tartani (bár ezt én csak "véletlenül" tudom). Ez az illető férfit és kb. egy hónapja ismertem meg. Munkahelyen.

2017. aug. 10. 23:43
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudok az ő fejével gondolkodni,de ha nem vak,szinte biztosan érzi,mi a pálya.Ilyenkor ha becsületes,akkor beijed,és inkább visszavonulót fúj,mint hogy kockára tegye a kapcsolatát.Akkor is,ha bejössz neki.

A másik verzió,hogy tetszel neki,de semmit sem akar amúgy tőled,így mikor érzi rajtad,hogy kezded komolyan venni,fékez kicsit.

Ha meg téged akar,az ki fog derülni,mert lépni fog.

Mondom ezt úgy,hogy én is napi szinten próbálom visszafogni magam,mivel az ilyesmi sokszor sajna veszett fejsze nyele.Szóval nem csábítgatok meg hasonlók.

2017. aug. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!