Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti lépnétek valamit a helyembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lépnétek valamit a helyemben vagy csak túlgondolom az egészet?

Figyelt kérdés

Már tettem fel kérdést ezzel kapcsolatban, de sajnos azóta is ugyanolyan tanácstalan vagyok.


A volt barátomról lenne szó, akivel egy éve szakítottunk, de utána még januárig tartottuk a kapcsolatot (mindaddig élénken érdeklődött felém, találkozzunk, csak engem akar, stb.), majd összevesztünk ismét és rá egy-két hónapra barátnője lett, akivel azóta is együtt van.


Nem tudom, ki mennyire ismeri az instagramot, mint közösségi oldalt, ezért leírom a lényeget: a fotókon kívül van lehetőség "instastory-t" is posztolni, aminek lényege, hogy az adott fotó/videó 24 órán át elérhető a publikálása után annak, aki rád kattint, te pedig látod a megtekintők névsorát. Ha valaki a követőd, nyilván a kezdőlapjára dobja ki ezeket.


Arra lettem figyelmes kb. június végén, hogy exem nézegeti ezeket a bizonyos story-kat, amiket kiteszek. Június vége óta minden hétköznap, hétvégén gondolom a barátnőjével van. Tehát az nem kevés alkalom, lassan augusztus közepét írunk. Exem nem követőm, nem ismerősöm instagramon, tehát minden egyes alkalommal rá kell keresnie a nevemre - ezért fura nekem az egész.


Szerintetek ez mennyire normális? Magyarázat erre a puszta kíváncsiság? Én maximum évente egyszer-kétszer csekkolom az exeimet, de nem minden nap! Jöhetnek a savazások, hogy gyerekes ez az egész, meg minek foglalkozok vele, de gondoljatok bele a barátnője helyzetébe, ha ti tudomást szereznétek egy ilyenről a párotokkal kapcsolatban, nem zavarna? Én biztosan elgondolkoznék, hogy miért van erre szüksége, ha elvileg boldog mellettem és szeret!


Na és a lényeg, hogy miért foglalkozok vele: mert felkavar. Közösen terveztük az életünket, nagyon nagy szerelem volt, és csak arra tudok gondolni, hogy mi van, ha még ő sem engedett el? Mert én őt nem, de tiszteletben tartom, hogy már van barátnője. Mégis, amíg ez az egész nézegetősdi tart, él bennem a remény, hogy talán ő sem felejtett még el engem. Azt sem tudom, hogyan kezeljem ezt, legszívesebben írnék neki, de úgy érzem, nem tehetem, nem lenne jó lépés.


Nem vagyok magamutogató, pózolgatós nő, szóval nem röhögni vagy a nyálát csorgatni jár a profilomra, abban biztos vagyok. Általában jól elkapott, mindennapi pillanatokat fotózok.


Sosem voltam még ilyen helyzetben, nagyon rosszul érzem magam. Ha nem nézegetne, nekem is könnyebb lenne, de így meg nem hagy nyugodni a gondolat.


24/L



2017. aug. 11. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen elég nehéz a helyzet, mert nyilván érdekli mi van veled ha rádkeres. Viszont ha ott a barátnője akkor eléggé indokolatlan. Talán ha tudnánk min vesztetek ennyire össze, az segítene jobban megitélni a dolgot.
2017. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Talán nem is az számít, min veszekedtünk utoljára, hanem hogyan jutottunk el idáig.


Alapjában véve ő egy kedves, udvarias, gondoskodó fiú - olyan, akinek az ember lánya szívesen szülne gyereket -, de volt, amikor kitört belőle a bunkó, olyankor tapintatlan megjegyzéseket tett, túlzottan kritikus volt, önző, abszolút nem figyelmes, csak a saját kényelme volt neki a fontos - ezekkel sokszor megbántott, miután már én sem tudtam megértő lenni és a megoldásra törekedni. Nagyon labilis lettem, én sem voltam már önmagam.


Ezeket a szakítás után már átbeszéltük párszor tiszta fejjel, és beláttuk mindketten, hogy jobban kellett volna csiszolódni a másikhoz, és ha ennyire szeretjük egymást, türelmesebbnek lenni. Aztán amikor jól esett volna, ha végre újra találkozóra hív, esetleg eljön elém a munkahelyemre vagy bármi ilyesmi, amivel kimutatja, hogy akarja ezt az egészet, kiakadt, hogy én miért várok tőle ilyen "gesztusokat". Tehát megint értetlenül álltam a dolgok előtt: akkor mégis hogy akarja rendbe hozni ezt az egészet, ha nem tesz semmit?!


Valami ilyesmi lehetett a legutolsó vita tárgya is.

A hozzám közel álló emberek egy része azt mondja, érzelmi intelligenciában és érettségben hatalmas különbségek voltak köztünk, és örüljek, hogy vége lett, de én ezt nem így gondolom. Szerintem egyszerűen csak nekem több alkalmam volt szembenézni a démonaimmal és valamelyest megszelídíteni őket, mélyebb önismerettel rendelkezem, valamint otthonról is a nyílt kommunikációt hozom magammal. Míg exem nem beszél az érzéseiről, csak nagyon ritkán. De nem is csodálom - ha az anyukája haragszik rá, azzal bünteti, hogy napokig nem szól hozzá... Felnőtt emberről beszélünk! Szóval ő mást hoz otthonról, mint én, pedig ők is szeretetben élnek.

2017. aug. 11. 21:55
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Nézd, valószínű, hogy új barátnő ide-oda, még nincs teljesen túl rajtad, foglalkozik veled. De nem tudom lenne-e értelme újra bolygatni a dolgokat. Hiába volt szerelem, nem igazán illettetek össze. Miután megbeszéltetek mindent, mi volt a gond, mit lehetett volna másképp csinálni, és ebben egyet is értettetek ahogy kiveszem, még azután is csak vita volt, mert nem igazán akart megmozdulni ezügyben. És uzána már nem is keresett, inkább kerített magának új nőt...

Szóval ezek után nem tudom hogy egy esetleges újra kezdés mennyire hozna sikert, lenne-e értelme. Ezt te jobban tudod, te élted át ezeket, jobban ismered, ezt a kérdést neked kell eldöntened. Én így kivülállóként a leírtak alapján erősen kételkedem benne.

2017. aug. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

5 nap szex nélkül elég sok, még nekem is (60F)

Ha a barátnővel csak hét végente találkozik (?) - akkor pont beleillenél a hét-közi estéibe.

2017. aug. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
a legtöbb pasi bunkó. Érzékeny nők érzékeny fickókat keresnének, csak olyanok meg nem nagyon vannak. Ha ennyire idióta ráadásul hogy nem tud rólad lekattani, akkor meg főleg jó lenne ettől szabadulni, de ez nem egyszerű lássuk be. Az idő fog ezen segíteni más aligha.
2017. aug. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#3

Köszönöm, hogy leírtad a véleményed. Igazat adok neked mindenben, valószínű, hogy azóta nem változott sokat (csak ezt mondogatom magamnak, mert elkezdett dolgozni, hátha önállóbb lett, felelősségteljesebb, meg biztos az új lánnyal is sok dolgot megtapasztal, ami által hátha fejlődik...). De közben meg bármi is áll a dolgok mögött, gáz, amit jelenleg csinál.


#4

Ő nem ilyen, és én sem, de azért köszönöm a kommentet. :)


#5

Én nem mondanám, hogy a legtöbb bunkó, csak valahogy hiába nevelik őket legtöbbször udvariasságra, kedvességre, igazán felelősséget vállalni, gondoskodni, jól szeretni, érzelmeket kezelni, kimutatni sajnos jó páran nem tanulnak meg - sokszor ez a szülői, nem megfelelő minta. A lányok/nők helyzete ilyen szempontból szerintem "könnyebb", hiszen mi "lehetünk" érzelmesek, míg a férfiakba gyakran azt táplálják, hogy keménynek, rettenthetetlennek kell lenniük, ami persze nyilván lehetetlen.



Az a baj, hogy elpattan az agyam és írni fogok neki, ha nem hagyja abba. Csak nem tudom, mit hozna magával, ha rákérdeznék, miért nézeget majdnem mindennap.

2017. aug. 12. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!