Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mit vegyen nektek a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit vegyen nektek a lány?

Figyelt kérdés

Minek örülnétek a lánytól?Főleg 20-25 éves fiúk válasza érdekelne.

Most lesz a második randi,és szeretnék adni neki valamit,de nagyon tanácstalan vagyok ebben.Egyébként azt tudni kell,hogy a fiú nyugodtabb és csendesebb természetű :-)


2017. aug. 14. 12:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
18%
Egy szopásnak örülnék. Vagy ha kiveri már az is jó..
2017. aug. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Én nagyon örülnék egy általad sütött sütinek vagy édességnek. Szerintem neki is bejönne. ;) 20/f
2017. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
vigyél neki sütit, amit te csináltál!
2017. aug. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
Mit vegyél? Bugyit le.
2017. aug. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%
Semmit. Nem várok el ilyesmit második randin. Igazából baromira zavarba jönnék ettől :s
2017. aug. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
11%
Semmit. A csajok keptelenek megerteni, hogy ugysem tudjak eltalalni mire vagynak a ffiak 😃
2017. aug. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Brownie!
2017. aug. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2%
Pénzt.
2017. aug. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Én is nyugodtabb és csendesebb természetű vagyok, és nem akarnék kapni semmit. Egyébként is megvan mindenem. A törődésnek viszont nagyon-nagyon örülnék. Ha látnám a lányon, hogy fontos vagyok neki. Bár igaz, hogy én szeretet hiányos is vagyok, azért jelentene ez annyit nekem. Nagyon tetszene, ha megfogná a kezem vagy ha hosszasan megölelne. Ilyenek. Én kétszer randiztam eddig egész életemben, mindkétszer ugyanazzal a lánnyal. Mindkét randin elhalmoztam mindennel a lányt, a második randin egy nagy értékű ajándékot is kapott a rengeteg kis ajándék mellett, én viszont nem kaptam szinte semmit tőle, "csak" egy kézileg készített valamit, aminek viszont nagyon-nagyon tudtam örülni. Egyáltalán nem érdekelt, hogy ő nem vett nekem semmit. Nem is örültem volna, ha vesz valamit. Szóval ha mindenképpen akarsz adni valamit, akkor szerintem valamilyen személyes ajándékot adja, de ne olyat, amit a boltban megvásárolhatsz, hanem valami kézzel készültet. Én pl rózsát is hajtogattam papírból a lánynak. A lány pedig szívet hajtogatott nekem, ami egy örök emlék marad. Nagyon örültem neki.
2017. aug. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%

4-esen meghaltam. 😂


Egyébként, ha csak ennyit tudsz róla, amit ide leírtál, necces ajándékozni. A sütivel talán nem lőhetsz nagyon mellé. Viszont szerintem felesleges még, jobban meg kéne ismerni egymást, hacsak nem névnapja/szülinapja van/volt/lesz. Akkor elég egy csoki, vagy süti. Vagy hívd meg cukrászdába, vagy amit szeret. 😁

2017. aug. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!