Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ekkora pocak szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ekkora pocak szerintetek még belefér? (Kép lent)

Figyelt kérdés

Az elmúlt évben kicsit meghíztam, de tök jól érzem magam a bőrömben, és ha nem nagyon gáz ekkora pocak, akkor inkább megtartanám. :-) 26/F


[link]



2017. aug. 15. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
mondd hogy a polod ujja ennyivel vilagosabb es nem csak agyon izzadtad
2017. aug. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Én személy szerint nem szeretem, ha ey férfinak melle van, DE a lényeg nem ah h mindenkinek tetszel hanem h egy valakinek Ugyh felejtsd is el, h valaha is mindenkinek meg tudsz majd felelni. Ha te hol érzed magad akkor meg fogod találni azt, aki így szeret. Sokkal rosszabb lenne ha izmos lennel de boldogtalan
2017. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Szép csöcsök, kajak rád izgultam.
2017. aug. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Bocs, én férfiként mondom, az oké hogy meghíztál, de egy puhos testhez nem mutat jól a pocak.

(no homo)

2017. aug. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Azt akartam irni hogy ne aggodj, ez meg belefer.. De utana neztem hogy csak 26 vagy..:/ 36 evesen rendbe lenne de most meg ne.
2017. aug. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

Pocak?? Pocakja a kismamáknak van, ne szépítsd, ez háj. Ha neked nem gond, engem se zavar, egyszerűen csak nem kezdenék veled, mert más az ideálom. De barátok attól még lehetünk. :)

L/21

2017. aug. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A hassal nem lenne semmi baj, az összhatás gázos egy kicsit.
2017. aug. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
NAGYON ultratokeletes szintet kellene hoznod minden mas teren, hogy ezt a tested kompenzald. De mar elbuksz az igenyesseg teszten ami a ruhaidat erinti.
2017. aug. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%

Gáz nagyon. Az 56 éves apukámnak sincs ekkora sörhasa.

Kezdj el szépen lefogyni és stílust váltani.

2017. aug. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
Na, úgy látom, itt csupa tökéletes alakú, tökéletes bőrű, tökéletes mellű hölgy van, akiknek sem egy csepp narancsbőr, sem stria, sem egyéb "hibája" nincs. :)
2017. aug. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!