Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az összes lány egyetemre jár?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes lány egyetemre jár? A férfiak is?

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedek, 0%-os sikerrel, de ez most részletkérdés. Ajánlották a Tindert, ahol eddig egy ember sem húzott jobbra. Az ajánlott lányok 99%-a jár valamilyen főiskolára vagy egyetemre, nekem meg van egy érettségim.

Egyrészt irigy vagyok rájuk, hogy tudják mit akarnak csinálni, másrészt rajtam kívül mindenki továbbtanult?

Azt már meg sem kérdezem, hogy járnátok-e egy csak érettségivel rendelkező férfival, mert a válasz többnyire igen lesz. A probléma velem van. Minden más mellett szerencsétlen vagyok a párkeresésben is, ezért nem volt még barátnőm 27 éves koromra sem.


2017. aug. 16. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az összes lány jár egyetemre, és nem az összes férfi.
2017. aug. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, én se tanultam tovább, de nem is bánom. Akkor lesz szerencsétlen valaki, ha elhiszi magáról, hogy ő az. Ez egy ördögi kör.
2017. aug. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Neked is elérhető ez a lehetőség. Ha nem tudod, mi akarsz lenni, van karriertervezés és tanácsadás is. Csak keresni kell a megoldást!
2017. aug. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem az összes, de egyre többen, hiszen az érvényesülésben, álláskeresésben, stb., nem hátrány.
2017. aug. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%
Kénytelenek egyetemre járni, különben mi lesz az egyetemi, nagy bulikkal. A támogató pasik is egyetemre járó csajokat támogatnak és nem egy kisbolti eladó lányt. Már is itt a két fő ok. Jó, azért mindig akad olyan is, aki valódi tudást is szeretne és azért jár.
2017. aug. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%

"Egyrészt irigy vagyok rájuk, hogy tudják mit akarnak csinálni"


tudják mit akarnak csinálni?

a nap vicce...

10ből 7 egyetemista csaj eladóként valamelyik pláza butikban, vagy a mekiben végzi, mert "annyira" tudják mit akarnak a használhatatlan büfészakkal amit felvettek, csak hogy elmondhassák ők egyetemisták.

2017. aug. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
"Egyrészt irigy vagyok rájuk, hogy tudják mit akarnak csinálni" - sokan muszájból elvégeznek egy andragógia-kommunikáció büfészakot, mert addig sem kell melót keresni, sokan pedig már akkor tudják, hogy egy percet nem fognak abban a szakmában dolgozni, mikor beiratkoznak első szemeszterre.
2017. aug. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%
én otthagytam a sulit mert gusztustalan volt számomra ahogy a tanárok hozzám álltak nem bírtam hogy nem veszik figyelembe az akaratom lehet majd visszamegyek de a légkör megölt volna
2017. aug. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%

Nagyon-nagyon sok a büfészak a mai magyar felsőoktatásban, mivel rengeteg pénzt lehet lenyúlni az intézményeket az államtól, ha egyre több és több teljesen felesleges képzést indítanak. Ez minden egyetemre egyaránt igaz. És hát a könnyű szakmák azok lányokkal vannak tele, ez tény és való. Általában elmondható, hogy minél több a lány egy képzésen, annál könnyebb a képzés, és annál inkább "büfészak". De az ego-juk persze megvan, csak azt felejtik el, hogy egy teljesen értéktelen diplomát szereznek, miközben apuci eltartja. Hány nő van mérnök infó vagy villamosmérnök szakon? Szinte egy sem.

Szóval ezért tűnik úgy, hogy "minden nő egyetemre jár", ez papíron igaz, de a megszerzett diplomájuk az esetek 85%-ban nem fog többet érni mint a papír amire rányomtatták. Tehát nehogy elájuljál tőlük mert van egy WC papír értékű diplomájuk...

2017. aug. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze. XD

Az osztályomból többen lettek bolti eladók, fodrászok, ápolónők, vagy egyéb OKJ-t végeztek. Van, aki otthon van mint anyuka.

Igen, a probléma valóban veled van, hogy ennyire egysíkúan látod a világot. Szerintem még mindig azok vannak többségben, akik nem vesznek részt felsőoktatásban.


21/L

2017. aug. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!