Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az eggyik mellkasom nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eggyik mellkasom nagyobb mint a másik, nem sokkal, ha ülök akkor nem is látcik csak ha állook és nincs rajtam póló. Lányok ez titeket zavarna? 19/f

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 20:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Csernobilban születtél?
2010. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hány mellkasod van? 16?
2010. máj. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
tudtommal mindenkinek csak egy mellkasa van. Ha a melledre gondolsz, nem hiszem hogy olyan feltűnő lehet, hogy zavarna. 20/L
2010. máj. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Úgy értem, az egyik oldala nagyobb XD
2010. máj. 24. 20:22
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát:D Fotózd le és utána megmondom! De így látatlanba, nem zavarna:D
2010. máj. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Értem, tehát a mellkasod egyik oldala máshogy áll. Mert két mellkasod csaktán nincs. Nem gáz, van olyan hogy az ember nem szimmetrikusnak születik. Volt olyan pasim, akinek az egyik oldalon kintebb állt a bordája. Azért rakhatnál be képet is, hogy az alapján eldöntsük.
2010. máj. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kb 1cm a legnagyobb eltérés, a melkasomnál annyi se ot kb fél centi
2010. máj. 24. 20:27
 8/15 anonim ***** válasza:

Akkor szóra sem érdemes! Még macsó is lehetsz!

Csak először tanulj meg helyesen irni...

2010. máj. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Gratulálok. És ez ad 80%-ban hasznos tanácsot!! Inkább süllyedj el jó mélyre.


Ne is foglalkozz vele. Engem nem zavarna. Szerintem nem ez a döntő érv egy kapcsolatba.Mindenkinek van egy kicsi szépséghibája, ami ellen nem tehetünk. Ez van, így kell elfogadni. Ha igazán szeret majd a csaj, fel se fog neki tűnni, vagy lehet, hogy pont az fog benned tetceni neki :) 18/L

2010. máj. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Miért süllyedjek el jó mélyre? :O

Nem aláztam meg! Mire gondolsz?

2010. máj. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!