Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is túl ribis a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is túl ribis a köldökpiercing?

Figyelt kérdés
Világ életemben ducibb lány voltam, kövér sosem voltam, de nem voltam megelégedve magammal. Most viszont elértem azt az alakot amit szerettem volna mindig is és bár mutogatni talán sosem fogom úgy a hasam régi beidegződések miatt, de úgy gondoltam betetetnék egy köldökpiercinget amolyan ünneplés gyanánt és mert tetszik is. Viszont a párom szerint a köldökpiercing nagyon közönséges és csak a ribik csináltatnak ilyet. Nektek erről mi a véleményetek?
2017. aug. 20. 10:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Mindkét vélemény rossz, én az értelmét nem látok ennek. Natúr idétlenkedő divathóbort. Akkor inkább a melledbe tegyél annak gyakorlati haszna is van (szexuális élet fűszerezése lehet).
2017. aug. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Nekem tetszik, bár hasonló okokból nem csináltatnék, ami miatt neked sem volt eddig. :)

Válassz egy szolidabbat, ne ilyen himbilimbis hastáncosnős csillámcsodát, mutasd meg a párodnak, hogy milyet néztél ki, lehet, hogy ő sem gondolná a gyakorlatban ribisnek. :)

2017. aug. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kicsit hivalkodó
2017. aug. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%

Nekem tetszene, azt pedig külön tudtam volna értékelni, ha ducibbként is hordod. :)

Szerintem nem ettől lesz egy nő közönséges.

2017. aug. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
Ma már szinte minden lánynak van, éppen ezért nem tetszik.
2017. aug. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
Panelproli divat. Igenyes lanyon nem lattam meg koldokpiercinget, talan nem veletlenul. Altalaban az ilyen telepi Jucik hordjak.
2017. aug. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Ne rakass valóban ribis kissé, nekem taszító...
2017. aug. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

Nalunk Budapesten a brlvarosi reszben altalanos a koldok pircing.

Szerintem rossz helyen elsz.

N

2017. aug. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8 Azok a kulvarosi lakotelepekrol jonnek be bulizni. Belvarosban elo lanyon en nem lattam meg koldok pct.
2017. aug. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#9


Belvárosban csak a körülmetélés divat >:D

2017. aug. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!