Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig attól akarunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig attól akarunk valamit, aki nem akar tőlünk többet, és fordítva?

Figyelt kérdés

Van egy srác,ez esetben a legjobb barátom. Nagyon nagyon szerelmes vagyok , el is mondtam neki, de ő nem akar többet. Igaz,hogy amikor elmondtam neki,azt mondta nem fudja mi legyen,adjak időt. A kért idő után persze arra jutott,hogy nem. Szóval gondolom ez csak kamu duma volt,hogy idő kell. Bár nem tudom mi értelme volt.

Ettől függetlenül barátként találkozgatunk.

Aztán ha elmegyek bulizni a barátaimmal vagy bármi,mindig vannak srácok,akik többet akarnak. De nekem egyik sem szimpi. Ha olyan lennék és akarnám,ezek alapján minden héten más pasim lehetne. És ez már egy éve megy. SENKI nem érdekel.

Csak az a srác kellene,senki más.

Olyan,mintha érezném,hogy majd később lehet közöttünk valami,és addig kivárom.

Miért mindig az kell nekünk akit nem kaphatunk meg?:( És akinek mi kellünk,ők miért taszítanak?:(

20L



2017. aug. 21. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, csak nálunk fordított a helyzet, én vagyok a férfi.


1 éve vagyok belé szerelmes, tökéletes barátok vagyunk, sok a közös program, nagyon egy hullámhosszon vagyunk, kívülről sokan azt hiszik, hogy együtt is vagyunk és szinte senki nem hiszi el, hogy még egy csók sem történt köztünk.


Idő közben volt 2 rövid kapcsolatom, de egyik sem működött, mert mindig ő járt a fejemben.

Ő persze ezt nem tudja, mármint, hogy miatta szakítottam.

Azt tudja, hogy szeretem, de ő nem akar többet.

Elengedni sajnos nem tudom, pedig azt kéne tennem.

2017. aug. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem mindig attól akarunk valamit. Egyéb kérdés?
2017. aug. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Félnek a valódi intimitástól az emberek, attól, hogy meglátják őket a maguk tökéletlenségében.

Ezért a tudattalan elintézi, hogy ne jöhessen létre ilyen helyzet.

2018. aug. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!