Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha ti végigsimítjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha ti végigsimítjátok a combotokat a kezetekkel akkor azt miért teszitek?

Figyelt kérdés
Beszélgettem egy lánnyal aki hozzám jött egy olyan kérdéssel hogy van e nálam gézlap? Egymásnak szemben állva miközben beszélt hozzám a jobb tenyerével elölről végigsimította a combját.
2017. aug. 22. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Az emberek csak úgy csinálnak dolgokat néha. Nem minden azt jelenti, hogy meg akar bszni.


A jóisten viszont megbszhatná ezt a sok, "miért nézett rám?" embert, mert már qrva unalmas, hogy robotocskák közt élünk.

2017. aug. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Zavarban volt/viszketett neki/önkéntelen mozdulat/csak úgy/nem bír egy helyben állni mozdulatlanul.


Jó, igazából ez annak a kinyilatkoztatása, hogy be akar rángatni az ágyába és vadul szexelni. Hát nem egyértelmű?! Szerintem se.

2017. aug. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

a, Viszketett a combja.

b, Megigazította a nadrágját.

c, Nem akarta csak úgy lógatni a kezét amíg várt.

d, Így jelezte, hogy azonnal vonszold be a barlangodba és tegyetek valamit a fajfenntartás érdekében.


Válassz.

2017. aug. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért is, miért is, mert van neki combja. Nem lenne, nem simítana rajta végig. Ja, és biztos hogy végig simította, vagy csak félig, mert nagyon nem mindegy.
2017. aug. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A legrosszabb ***** válasza:
Semmit nem jelent. Miért jelentene bármit is?
2017. aug. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd ha a te combodat simogatja ,akkor tünődj ilyeneken.
2017. aug. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én több okból szoktam ilyet csinálni:

1. Viszket.

2. Bogarat találtam.

3. A macskám már megint a gatyámon aludt és most vettem észre, hogy tiszta macskaszőr.

4. A tenyerem viszket és lusta vagyok felemelni a másik kezem, hogy azzal vakarjam meg.

2017. aug. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!