Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan működik a Tinder?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan működik a Tinder?

Figyelt kérdés
Két napja regisztráltam, találtam is 1-2 embert, akiket szimpatikusnak találtam. Viszont ráírni nem tudok, csak likeolni. Aztán este jött a telefonomra két értesítés. Az egyik, hogy valaki lájkolt engem. Meg még egy, hogy valaki chatelni akar velem. Felmentem tinderre és semmi nincs ott. Nem tudom ki lájkolt.

2017. aug. 23. 06:58
 1/1 anonim ***** válasza:

csak akkor tudsz írni nekik, ha kölcsönösen lájkolnak.

tehát: attól ha te lájkolod az semmi, ha ő nem lájkol szintén.

és fordítva is. Téged hiába lájkolnak, ha te nem lájkolod azt a valakit akkor ő sem tud írni.

Bár asszem a tinder plusson (fizetős) ott lehet.

Én hónapokig voltam fent. 100 nőt minimum jobbra húztam tehát lájkoltam, de max 10 aki visszalájkolt. ebből 5 aki vissza is írt, és 2 akivel tudtam komolyabban is ismerkedni.

Szóval én nem tudom mások hogy csinálják, akik vagánykodnak itt h heti 2 csajt szed össze tinderen stb...

mert én az egész ismerkedési fázist akár komolyra, akár csak szexre, módfelett nehéznek látom.

eszméletlen férfitöbblet van, vagy csak elbújva a nők? fene tudja...és hogy 26 évesen, versenyeznem kellene mind anyagiakban, mind érettségben egy 36-40 évessel, mert ő már "tapasztalt férfias, és egzisztencia is van"...

Nem bántom a nőket, mert igazuk van valahol, de akkor miért kell az ellentétjét állítani, és elhitetni a fiatalabb srácokkal (pl velem is) hogy nemszámít semmi, csak h milyen ember vagy...

nem a frászt nem számít: külső, anyagiak majd utána az h belül milyen a felfogásod, de minél jobb ill több az első kettő a harmadik annál kevésbé releváns.

2017. aug. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!