Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes férfiak és nők miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiak és nők miért állnak a sötét oldalra? Miért nem használják ki jól amijük van?

Figyelt kérdés

Olvastam tegnap este is egy kérdést ahol egy csúcs kategóriás csaj kicsinált egy szegény srácot. Persze ehez nem kell messzire menni, hogy ilyet találj, de ott is az volt, hogy manipulálta, adta az ártatlant amikor kellett a csávó meg nem tudta, hogy most megbocsásson neki vagy micsoda pedig tök hülyére vette/ kihasználta. De sok ilyen van, sőt megkockáztatom a külsőre top kategóriás férfiak és nők általában belül nem nagy eresztések, ha mégis akkor meg arra használják fel okosan, hogy átgázolnak másokon. Képzeljétek milyen lenne, ha mondjuk egy 10/12es alfahím adonisz félisten pali amellett, hogy így néz ki még okos is lenne, érzelmileg fejlett, de ugyanúgy talpraesett és önbizalommal teli lenne aki jófej jó társaság csak cserébe nem használná ki a nőket, nem egy szociopata benyomását keltené hanem egyszerűen normálisan kedvesen viselkedne az emberekkel és ugyanúgy körberajonganák csak talán még sokkal jobban, mert mondjuk mindenki szeretné és nem azt mondanák rá a normálisabbak, hogy chhh kár hogy ilyen megbízhatatlan/bunkó/belül rohad stb, sose kezdenék vele.

Ugyanez nőkre is jellemző lenne, igaz egy jó nő után amúgy is futnak a férfiak de egy tényleg okos és aranyos/jólelkű lány iránt aki nem egy manipulatív r&banc szó szerint taposnák egymást a férfiak.

De senki nem lehet tökéletes szokták mondani ezért van az, hogy mondjuk egy ilyen lány aki külsőre istennő, az esze is megvan, a szociális képességei is tehát majdnem egy "komplett pakk" akkor törvényszerű, hogy r&bancnak kell lennie vagy rosszindulatúnak esetleg játszik a férfiakkal "mert megteheti"?


2017. aug. 25. 09:42
 1/8 Diavolino44 ***** válasza:
81%

Az emberi termeszet ilyen, ajanlom a figyelmedbe a kiserlet cimu filmet, ami egy megtortent eset alapjan keszult. Ha valaki hatalomra kerul, az valamilyen formaban visszael vele. S egy szep kulso hatalom, s lassan megvaltoztatja a szemelyiseget,egyertelmu lesz, az, hogy vele segitokeszebbek, tobb bokot kap es igy tovabb.

Nem egyszer volt mar itt, hogy csajok panaszkodtak, arrol, hogy mindenki ismerkedni akar veluk, s ez idegesito a szamukra. Ok csak normalis elet akarnak elni, ennyi. Sokszor a nepszeru lany nem akar nepszeru lenni.

Ferfi reszrol, meg max 1%rol beszelunk. Akik kulsore olyan szinten vannak, hogy az a tipikus nagyon jo pasi, akkhez a lanyok mennek oda, ismerkedni. De mig a nonek az az alap programmja, hogy kivalassza azt az egy ferfit, akitol gyereket akar, addig a ferfiake, a termekenyits meg minel tobb not. Igy ha nepszeru, akkor azt szexre fogja valtani. Minel tobbszor, minel tobb partnerrel.


Ne

2017. aug. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%

>egy csúcs kategóriás csaj kicsinált egy szegény srácot


Ezt nyilván a szegény srác mesélte el, a saját szempontjából. Éy nyilván könnyebb mindig másra fogni, mást hibáztatni.

Persze, tényleg vannak rosszindulatú emberek, akik kihasználnak másokat. De szerintem százszorosan túl van becsülve ezeknek a gyakorisága, kilencvenkilenc esetben csak terelés, kamuzás, védekezés, hárítás.

2017. aug. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy az életben farkastörvények uralkodnak, és aki nem használ ki, azt kihasználják. Nem létezik olyan párkapcsolat, ahol az egyik fél ne használná ki valamilyen mértékben a másikat. Ez eddig is így volt, ezután is így lesz...
2017. aug. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Milyen "jó" kis világ ez. Taposs, lökdösődj, mint disznók a vályú előtt, ez a 21.század szava!


Undorító. Ha ez a "világ" akkor én nem kérek belőle.

2017. aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%

A jóképűség/szépség szinte csak genetika. Az egészségesebb genetikával rendelkező emberek amúgy általában 'okosabbak' is, pusztán a genetikájuknak köszönhetően. Aki okos az pedig vigyázz az értékeire, legyen az egy párkapcsolat vagy a család. Ezért nehéz találni független 'adonisz félistent'.


A jól kinéző emberek (értsd: divatos) nem genetika által néznek ki jól, hanem csak a fogyasztói társadalmunk elvárásait követik le viszonylag nagy pontossággal és gyors reakcióval. Az ilyeneknél már érvényesül az egyensúlyra való törekvés, így amit az egyik oldalon hozzáad, azt a másik oldalon elveszti. Egyszerűbben, az aki leköveti ezeket az elvárásokat, annak kevesebb ideje marad a tanulásra vagy a világunk megértésére. Igazából a felszínességünknek köszönhetően még csak igénye sincs erre. Az ilyen emberek önzőségükből fakadóan pedig gonoszak akik bizony tudnak bántani másokat azáltal, hogy felmagasztalják azon tulajdonságaikat amiknek valódi értéke max egy Pumpedgabó sorozatban van.


A megbízhatóság viszont más kérdés. Én azt nem keverném ide mert az, hogy ki mennyire megbízható azt sokszor a családi/szociális kapcsolataink határozzák meg. Persze a férfi poli és a női monogámia is befolyásolja, hogy ki milyen ember lesz egy kapcsolatban, de a genetikai vágyat sokszor felül lehet írni egy kis pszichológiával.


A fő kérdést amúgy nem értem. Pontosan mire akartál kilyukadni mert a következtetéseid egy része nem stimmel szerintem?

2017. aug. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5# Nagyon okosnak akartal latszani es megmagyaraztad a semmit. Azt meg nem csodalom, hogy nem erted en mit akartam :)
2017. aug. 25. 13:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Ötös vagyok: ahogy érzed.
2017. aug. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jókat írt az 5-ös, én adtam a zöld kezet:)
2017. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!