Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nem gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem gáz?

Figyelt kérdés

Félre ne értsetek, nem féltékenységből írom ki a kérdésem!


Volt pár éve egy pasim, akivel nagyon csúnya vége lett a dolognak és azóta nem is beszélünk, találkozunk (szerencsére). Nekem van egy komoly kapcsolatom, meg neki is van valami nője, aki amúgy kiköpött olyan, mint én (+30 kg, pedig én se vagyok piszkafa). Ez mindegy is, de mivel a csajjal van pár közös ismerősöm egyszer megláttam, hogy az exem őt ugyanúgy becézeti, mint anno engem. És nem a mindenki által használt édesem meg stb, hanem egy nagyon egyedi anno nekem (vagy lehet már elődömnek) kitalált becenévről van szó.


Ez nem "egészségtelen" egy kapcsolat számára? Én pl. soha nem tudnám a párom ugyanúgy szólítani, mint az exem, akit amúgyis utálok. Megvan a saját kis sztori alapján kitalált becézgetésünk.


2017. aug. 28. 02:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha valami nagyon speciális név, megszólítás, eleg fura, hogy őt is úgy hívja... De hát joga van hozzá..

De ha csak egy név becézése, szerintem nem gáz.

Pláne, ha a drágám és hasonló általánosabb forma.


Szerintem ne foglalkozz az exszel. Akkor nem is fog zavarni a dolog, nem is tudsz róla.

Ha neki ez örömet okoz, hát hívja úgy, ahogy téged.

Te csak a saját pároddal törődj szerintem, az előző kapcsolatotvpedig zárd le magadban. :-)


N

2017. aug. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Persze, nem is foglalkozom vele, csak véletlen szembejött fb-on, de azóta már le vannak tilva :D

Meg végülis nem csak ebben az esetben értettem a kérdést, hanem általánosságban is.


Nagyon speckó becenév, egyedi. Közös sztorink is volt hozzá, annyira. Szóval ezért furcsálltam. Persze szive joga, de hát mindenesetre elég fura :D

2017. aug. 28. 20:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Hàt az exed eléggé furi.De ne törődj vele lehet hogy ez lessz a màniàja és nincs is igazábol nagy jelentősége.
2017. aug. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!